Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Akik ilyet csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Akik ilyet csinálnak (lent kifejtem) azok miért teszik ezt?

Figyelt kérdés

Ha van barátod már hosszú ideje (több, mint 2-3 éve), akkor miért mosolyogsz más pasikra, miért keresed velük a szemkontaktust?

Velem egy csomószor előfordult gimiben, munkahelyen, egyetemen, hogy egy szép lány/nő folyton engem nézett, mosolygott rám stb. Pedig azon kívül, hogy köszöntünk egymásnak, semmi egyéb kommunikáció nem volt közöttünk.

Nem értem, van párkapcsolata, de akkor miért bámul folyamatosan, néha kínosan feltűnően? Csak úgy? A külsőm átlagos vagy inkább az alatti, meg semmi extra dolog nincs ami feltűnő lenne. Szóval, aki szokott ilyet csinálni, az miért csinálja? Úgy, hogy van fiúd, akivel boldog vagy.



márc. 8. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Az ember társas lény. A kommunikáció, szimpátia, barátkozás, a világ felé való nyitottság nem szűnik meg létezni, ha az ember romantikus kapcsolatba kerül valakivel.
márc. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Kedvességből csupán?

Miért baj az?

márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem csinálok ilyet, de lehet annyira mégsem boldogok és szimpatikus vagy nekik. Fogalmam sincs. Kedvességből nem szoktam csak úgy srácokra mosolyogni a szoba másik feléből, pláne ha csak köszönőviszonyban vagyunk. Barátkozni, beszélgetés közben szoktam mosolyogni, ez oké.
márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Elbambulok, körbenézek és pont akkor vesz észre valaki mikor felé nézek stb. Szóval csak odaképzeled valószínűleg.

Egyébként barátkozni barátkozom. Most kezdtem egy MSc-t, ahol a csoport 80%-a pasi. De nagyon jól elbeszélgetek velük. Szükséges is ez ahhoz, hogy túlélje az ember a képzést. (Lányokkal is ugyanúgy barátkozom, és mindig kb az első beszélgetésben szóba hozom a pasim valami kapcsán, így senkinek nem lehet félreérthető a helyzet. Nem mintha ne lenne a többség házas, de mindegy).


Egyébként miért gondolod, hogyha valaki néz, akkor romantikus/szexuális gondolatai vannak, ami nem fér össze egy boldog párkapcsolattal? Ezer oka lehet. Pl érdekes stílus, hasonlítasz valakire, akit ismernek, valami történik, pl izgalmas beszélgetésben vagy és azt figyelik, esetleg van valami az arcodon stb. Bármi oka lehet, és ritkán szexuális.

márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A nők nem néznek mindenkire baszási szándékkal.
márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, miért ne mosolyoghatnék a kollégámra???


Bár, bocs, igazad van, NEM mosolygok rá. Inkább leszek én a fap.na, de legalább egyik pasi sem gondolja azt, hogy szexelnék vele, csak mert mosolyogva nyújtottam át neki egy dossziét.


Undorító, hogy ha már ránézek a pasasra, vagy mosolygok, már rögtön arra asszociál hogy dugható vagyok.

márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Ego van ám... Persze, a tobbtucat csaj mind azért nézett, téged, mert le akart feküdni veled.


Nem tudom mi erre a megoldás szerinted; sunyja le a tekintetét a földre minden nő, akinek párja van? Be kéne itthon is vezetni a teljes arcot eltakaro burkát, hogy a nők még nyilvánosan se legyenek láthatók?

márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Félreértitek. Mint írtam a kérdésben is, nem vagyok jóképű, menőző stb. szóval nem hiszem, hogy romantikus/szexuális gondolatok támadnának velem szemben.

De #6 te akkor is mosolyogsz a kollégádra, ha semmit nem tudsz róla, nem beszélgettek stb.? Köszöntök egymásnak és ennyi megy mindenki a maga dolgára.

márc. 8. 21:35
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Bocs, hetes véletlen pirosat nyomtam, de tök igazad van :)


6-os vagyok, épp ezt mondom, NEM mosolygok, mert HA mosolyognék, 99%-uk szerint azért, mert szexelni akarok.

Nem mosolygok senkire, mert nincs szükségem felesleges körökre a HR-en, mert hülyeJancsi azt hiszi, én akarok tőle bármit.

márc. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabor49 ***** válasza:
66%
férfiként orulok ha ram mosolyognak mi van ebben? ez egy kedves dolog nem azt jelenti hogy valaki dugni akar 50/f
márc. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!