Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Képesek vagytok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Képesek vagytok úgy szexelni egy nővel, hogy közben másba vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
A másik lány/nő akit szerettek lehet akár egy beteljesületlen szerelem, akár egy még el nem felejtett ex, stb. bárki. Képesek vagytok ilyenkor szexelni egy másvalakivel? Illetve ha fizikailag megy is a dolog, lelkileg nem rossz? Még akkor is ha nagyon bejön az az illető akivel lefekszetek, nem rossz lelkileg, nem visel meg? Én nőként ezt magamról el sem tudom képzelni.

márc. 10. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve ilyenkor nem rossz a szex? Vagy nem feltétlen? Milyen az?
márc. 10. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nő vagyok, de ha tudnám, hogy viszonzatlanok az érzéseim és eltelne pl. 3-6 hónap én is lefeküdnék más férfival simán, mert az élet rövid. Fölösleges várni olyan személyre, akinek nem kellek. Kiszeretnék belőle előbb utóbb és ismerkednék másokkal. Ennyi.
márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Biztos hogy megpróbálnám!

A szexet és az érzelmeket képes vagyok külön kezelni.

márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:
61%
Mivel viszonzatlanul vagyok ezèrt èn is elkezdtem keresgélni az hogy fog így menni vagy sem fogalmam sincsen erre mèg nem tudom a választ . 44f
márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen,képes vagyok.
márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Szexeltem így de nagyon rossz volt. Az volt a szerencsém hogy este csináltuk óvszerrel így meg tudtam játszani az orgazmust
márc. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!