Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti elbírjátok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti elbírjátok-e nőtöket ölbe kapva, mondjuk fél percig? De nem úgy, hogy már a tökötök alatt lóg a valaga, hanem szépen mellkas elé emelve.

Figyelt kérdés
márc. 11. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Úgy ahogy a filmekben emelik át a menyecskét a küszöbön? 68kg vagyok, a bnőm kb 75...még nem próbáltam, de a fél perc szerintem menne.
márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
f@szt menne xD Most próbáltam egy 90 kilós robogót megtartani, de kb 5 másodpercig bírtam, így számolva szerintem a 75kg sem menne fél percig. Puding vagyok, első voltam.
márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a robogó nehezebb és lehet rosszabb rajta a fogás. :D
márc. 11. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

El.

70 kg t fel tudok tolni a fejem felé meg vissza. Deadliftben meg a 110 kg. Ha átlag súlyú lányról van szó akkor elbírom.

márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
*megy a
márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Csajom 55 kg,én 83
márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a 70 kilás kukoricás zsákokkal elbírtam, akkor az asszony is menni fog. :D
márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
53 kg vagyok. Férjem épp a minap kapott fel ültömben, nevetett is, milyen könnyű vagyok, meddig el tudna velem szaladni:)
márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 50 kiloig kb mindenkinek meg kell tudnia tartani ha minimálisan mozog a minden napokban .. azért melkasig nem kell emelgetni a not.. ez nem melkas fole nyomásos edzes !
márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán, ő 54-55 kiló, én majdnem 80.
márc. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!