Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen legyen a férfi teste? (Mellkas, has)

Figyelt kérdés
Esetleg életkort is írjatok légyszi, hátha kor függő is.
2023. ápr. 13. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Csupasz
Szőrös
Mindegy
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az adott lányt, nőt kellene kérdezned.
2023. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Engem most az arányok érdekelnek, ami eddig egyforma.

2023. ápr. 13. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Inkabb csupasz, de ha nem ugy nez ki mint valami jeti, akkor a kicsit szoros sem zavar. 32
2023. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Háát jó kérdés:D


Nem a mellkasba szeret bele az ember vagy kezd el vonzódni, hanem az emberhez és ha aki fontos nekem és neki szőrös akkor az, ha természetesen csupasz akkor az.


Nekem pl.: tetszik a szőrös egy bizonyos mértékig. Pl.: Richard Maddennek szerintem ilyen tökéletesen szőrös.


De ha valakinek nem nő (mert van akinek nem) akkor az is tetszik.


Egyedül a nagyon dzsungel nem, meg az ha van kb. 5 szál amit nem szed le. Azt az 5öt kb. akkor már szedje le.

2023. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem mindig is a szőrös tetszett jobban. Ettől függetlenül nem raktam ki akinek (természetesen) csupasz volt. A borotválttól viszont falra tudok mászni. A szőrtelenítes a nők dolga.

38n

2023. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy szőrös mellkas nagyon be tud indítani. De nem ez alapján választok, hisz ruhán keresztül nem is látszik általában.
2023. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a szőrös jobban bejön (nyilván nem a háton dzsungel Chewbacca jelleg), de a sima is oké, ameddig úgy néz ki, hogy természetesen az... az ilyen nagyon metroszex cicafiús gyantázott, olajjal kent stb. külső nem tetszik.
2023. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!