Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok kiélte magát?

Figyelt kérdés

A párom (30) viszonylag sok nővel volt, voltak hosszabb kapcsolatai, kalandok és volt kurvánál is. Volt szép nőkkel és csúnyákkal egyaránt. Titeket ez mennyire zavarna? Egyébként hűségesnek tartja magát és valószínű az is volt mindig. Egyébként kifejezetten rossz volt az ágyba amikor összejöttünk, sokat is veszekedtünk emiatt, de mióta összeszoktunk és kibontogattam a szárnyait azóta nagyon jó köztünk a szex és megmondta hogy eddig bénákkal volt azért nem volt jó az ágyba. Nem tudom ez pozitívum e vagy nem de eleinte azért zavart hogy így-úgy kiélte magát mégsincs eredménye, de közbe az is jól esik hogy ennyi nő közül is velem a legjobb neki. Egyébként én is éltem, volt két hosszabb kapcsolatom és néhány kalandom de mivel fiatalabb is vagyok jópár évvel így nyilván kevesebb a tapasztalatom elvileg.

Titeket ebben az esetben zavarna ez hogy úgymond bárkivel összefeküdt előttem? :/ tudom hogy butaság, a jelenbe éljek de sajnos néha eszembejut hogy kb bárki megkaphatta


márc. 12. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, csak nem illenénk össze.


Meg életnek nevezni a kuki ki-be tologatását... ez nem én vagyok.

márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

"kb bárki megkaphatta"

Nem kapta meg. Max a testét.

Ha ez zavar, engedd el őt.

márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
#1 tudsz jobbat a szexnél az Életben?
márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk fordítva van, én vagyok a nő. Nem mintha fűvel-fával lefeküdtem volna, de azért jóval több volt, mint a férjemnek, akinek 10 éves kapcsolta is volt előttem. Nem foglalkozunk ezzel, mivel annyi a lényeg, hogy mióta megismerkedtünk csak egymással vagyunk és így is tervezzük életünk végéig.

Hogy a barátod tapasztaltabb, megértem miért esik rosszul, de gondolj arra mennyivel rosszabb lenne, ha mondjuk te lennél az első és hiába jó minden, hajtja a kíváncsiság.

márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"tudsz jobbat a szexnél az Életben?"


Rengeteget.

márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem vonzóak az ilyen emberek, volt már olyan randi partnerem, akiből a sok partner miatt ábrándultam ki. És nem azért, mert gusztustalan, hogy sok emberrel lett volna (bár egy bizonyos szám fölött azért elgondolkoztató nemi betegségek szempontjából), hanem mert számomra ez lelki “igénytelenségre” vall, plusz nem hiszek a “kiélésben”. Aki ilyen hajlamú, hogy fűvel-fával, az a legritkább esetben lesz odaadó, hűséges férj és családapa.


25N

márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Tudod mi a butaság? Az hogy azt hiszed van olyan, hogy az ember "kiéli" magát. Fel kellene fogni, hogy nincs olyan, hogy kiélte magát.


Ha rájött, hogy ez nem az ő világa vagy hogy már nem teheti meg, hogy mindenkivel összefeküdjön, na olyan van, de hogy ő hirtelen akkora fordulatot vegyen, mert összejött valakivel, na olyan nincs. Ezt kellene megérteni. Ha kiégett az megint nem ugyanaz, mert az átmeneti állapot.


Meg kellene érteni, hogy az emberek NEM változnak csak úgy meg, ha csak nagyon ég már a ház (emberek 99%-ka) vagy saját elhatározásból belekényszerítik magukat (maradék 1%).


Volt annak oka, hogy te feltetted ezt a kérdést, ne tőlünk várj már választ arra, hogy a párod hogyan érez irántad, mert nem ismerjük, de nagy valószínűséggel most is ugyanúgy kapható lenne bárki számára azok alapján amiket leírtál. Lehet egy ideig hűséges, aztán rájönne nem megy ez vagy lehet soha nem is volt az, te meg elhitted neki. Mármint kurvák? Komolyan?🤣 Még kérded?

márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem exem sose mondta meg mennyi palival volt ,az mondta jobb ha nem tudom akkor nem zavar . Mondjuk így is zavart :D

28/f

márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
A párom szűz. :) ezért minden rendben. Enyém a szüzessége. Én pedig mindent megadok neki, mert egy gyönyörű, kedves, jó nő. Aki meg kiéli magát annak jó szórakozást, nem az én dolgom.
márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%

Nem szabad, hogy ilyen zavarjon minket és ennek teret engedjünk. Engem csak

az zavar kicsit, hogy kiélte magát és kevés az igénye.

A saját esetem rosszabb és mégis feldolgoztam. Minket valaki nagyon durván szétszedett ellenem hangolva és közben párom ment ide-oda. (Már amennyire neki erre volt igénye.) Akkor nagyon-nagyon rossz volt, de minden helyreállt. Ha ezen pörögne az agyam, nem tudnánk egészségesen együtt lenni. Úgyhogy ez egy felesleges agyi fájás.

márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!