Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha a párotok kiélte magát?

Figyelt kérdés

A párom (30) viszonylag sok nővel volt, voltak hosszabb kapcsolatai, kalandok és volt kurvánál is. Volt szép nőkkel és csúnyákkal egyaránt. Titeket ez mennyire zavarna? Egyébként hűségesnek tartja magát és valószínű az is volt mindig. Egyébként kifejezetten rossz volt az ágyba amikor összejöttünk, sokat is veszekedtünk emiatt, de mióta összeszoktunk és kibontogattam a szárnyait azóta nagyon jó köztünk a szex és megmondta hogy eddig bénákkal volt azért nem volt jó az ágyba. Nem tudom ez pozitívum e vagy nem de eleinte azért zavart hogy így-úgy kiélte magát mégsincs eredménye, de közbe az is jól esik hogy ennyi nő közül is velem a legjobb neki. Egyébként én is éltem, volt két hosszabb kapcsolatom és néhány kalandom de mivel fiatalabb is vagyok jópár évvel így nyilván kevesebb a tapasztalatom elvileg.

Titeket ebben az esetben zavarna ez hogy úgymond bárkivel összefeküdt előttem? :/ tudom hogy butaság, a jelenbe éljek de sajnos néha eszembejut hogy kb bárki megkaphatta


márc. 12. 11:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szerintem igenis van olyan hogy kiélte magát, ezt magamból kiindulva mondom. Meg persze van olyan is aki örök hódító. Nekem azért jó hogy van tapasztalatom. Mindenkitől tanultam valamit legyen az pozitív vagy negatív, sokkal jobb emberismerő vagyok mint előtte és tudom mire vágyok. A hűségnek pedig szerintem semmi köze ahhoz hogy valakinek sok partnere volt.

Ezen kívül köszi a válaszokat!!

márc. 12. 13:13
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Soha nem kérdeztem még meg a partnereimtől, hogy hány másik férfival voltak együtt. Egyrészt ez egy öngyilkos stratégia másrészt simán megmérgezi a kapcsolatot. Fura, de ez a férfiakat annyiban szokta érdekelni, hogy éppen szűz-e kiválasztott hölgyemény, mert valaki erre bukik.

Szinte az összes barátnőm megkérdezte előttem, hogy hány nővel feküdtem le, nem a kapcsolat legelején, hanem már pár hét után amikor éppen szexeltünk vagy csak este feküdtünk egymás mellett. Visszakérdezek, hogy most miért is lényeges ez? Miért pont most jutott az eszébe? Többnyire az a válasz jön, hogy szeretné tudni, de nem lényeges. Ha azt mondom lépjünk túl rajta, akkor 1-2 hét és jön a kérdés újra.

A legjobb válasz a 5-10 között, ezt tartják normálisnak. Ha az igazat mondom akkor csak magamnak okozok galibát, nem szép dolog de a kegyes hazugság néha kifizetődik.

márc. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavarna, mert nem lennénk egy pár.
márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

"A legjobb válasz a 5-10 között, ezt tartják normálisnak. Ha az igazat mondom akkor csak magamnak okozok galibát, nem szép dolog de a kegyes hazugság néha kifizetődik."


Mi lenne, ha olyan párt keresnél, akit nem zavar a válasz? A másik ember életéből viccet csinálsz azzal, hogy hazudsz neki.


Az őszinte férfiaknak üzenem, hogy ez a szarzsák is őszintének adja el magát, és miattuk nem hiszek nektek.

márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!