Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szeretem, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szeretem, ha egy férfi ledominál." Mekkora red flag ez, ha tartós párkapcsolat kialakítása a cél?

Figyelt kérdés
Még egyszer: TARTÓS kapcsolat esetén.
márc. 16. 08:53
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, elég nagy red flag
Nő vagyok, nem sok mindent jelent
Nő vagyok, ez inkább pozitívum, örüljön neki a férfi
Férfi vagyok, elég nagy red flag
Férfi vagyok, nem sok mindent jelent
Férfi vagyok, ez inkább pozitívum, örüljön neki a férfi
20 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tartós párkapcsolatban is működik a dolog, pláne hogy sokan pont erre vágynak.
márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol.
márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem jelent korrekt párkapcsolatot a férfira nézve. Mi az a red flag?
márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Vörös zászló leng, lengeti a szél,

A csaták bíbor hajnalán.

||: Ment a hős brigádok élén.

Sok amúri partizán.

márc. 16. 09:05
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő nemű szempontjából intő jel. Egy kapcsolatban a két fél fifty-fifty egyensúlyra törekedik. Aki nem úgy gondolja azzal valami baj van.
márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ágyra gondol, akkor nem az, ha azon kívülre, akkor problémás.
márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdéskiírast, "Szeretem, ha egy férfi ledominál. - Férfi vagyok, elég nagy red flag" - Miért dominálna le egy férfit egy másik ferfi?
márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedtem olyan nővel aki 5 percenként jött ezzel a ledominálós dologgal. Aztán az orromnál fogva akart irányítani. Nem dominálok én senkit le, és a nő se domináljon engem. Viselkedjenek normálisan a férfiakkal, mert sokan csak boldogok, kiegyensúlyozottak akarnak lenni. Ilyen domináns hülyeségekre nincs szükség. A szexben meg kialakul úgyis magától. Nem kell ezt előre megbeszélni. Minek?
márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Hát, így is lehet értelmezni...
márc. 16. 09:31
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg azért az is kiábrándító hogy döntésképtelen, cselekvésképtelen, mindent a férfi csináljon elvű nővel legyen kapcsolatom. A domináns az inkább papucs sokak esetében.
márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!