Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mi volt az oka,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi volt az oka,hogy ti minden szó és magyarázat nélkül kiléptetek egy nő életéből egy hosszú viszony(párkapcsolat,szexkapcsolat,barátság extrákkal) után?

Figyelt kérdés
Jó tudom sokan akkor tesznek ilyet ha felbukkan egy harmadik nő.....ezen kívűl mikor tüntök el szó nélkül?

márc. 16. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Unalom, vonzalom elmúlása. Az, hogy a nő tapad, többet szeretne.
márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha senkivel nem csináltam ilyet.

Mindig meg tudtuk beszélni, hogy ez eddig tartott.

38/F

márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1x fordult ilyen elő, amikor a barátnőm megcsalt és rajtakaptam.
márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúból
márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy év után se szó se beszed, hagytak már így el. Utólag kiderült, hogy gyáva volt megmondani, hogy nem velem képzeli el a továbbiakban az életet (jelzem, erre a kapcsolat alatt semmilyen! jel nem utalt). Vannak sajnos ilyen féreg emberek. És ne jöjjön azzal senki, hogy csak nem akart megbántani. Az, hogy annyit sem értem neki, hogy a szemembe mondja, hogy már nem kellek neki sokkal fájdalmasabb volt, mintha beismerte volna, hogy nem szeret.
márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
sosem tettem ilyet
márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha a szex megvolt, nem akartam tőle többet, igazából nem tetszett se kívül, se belül.
márc. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Arra az estére jó volt mert ő is ki volt éhezve.
márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!