Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő nem jár dolgozni,han...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem jár dolgozni,hanem a családi házat tartja rendben, meg a kinti dolgokat csinálja (fa hasogatás télen, akár fa kivágása fűrésszel,stb) attól még "elvárhatja", hogy a párja segítsen a ház körül? Vagy ilyen esetben a hölgynek csend van?

Figyelt kérdés
márc. 17. 19:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Én attól még a férfias fizikai melókat a pasira bíznám. Én vágjam a fát 50 kilósan, ő meg addig teázgat a teraszon mint egy hercegnő?🤣Vicces lenne.
márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
77%
Hát, nem fogta ki a lottófőnyereményt... 🥲
márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ebben az esetben nem várnám el a besegítést. Esetleg ha nehezet kell cipelni, azt nyilván ő jobban bírja. De főzni, takarítani nem kellene neki. Hiszen én akkor mit csinálnék egész nap?
márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Én megcsinálom ezeket is, persze van olyan munka,amit nem vállalnék be. Viszont,ha már nem dolgozok munkahelyen,akkor szerintem így fair,hogy leteszek valamit az asztalra ezzel,és neki már nem kell megcsinálnia.Olyan munkákra értem a kérdést, amit én már nőként nem tudok, vagy nem értek hozzá.
márc. 17. 19:45
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
"Olyan munkákra értem a kérdést, amit én már nőként nem tudok, vagy nem értek hozzá." - akkor ebben mi a kérdés? Ha valamihez nem értek, nem bírok, akkor egyértelmű, hogy nem tudom megcsinálni. Hívok szerelőt, vagy megcsinálja az ember, ha ő ért hozzá.
márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nos,ezt úgy gondoltam,hogy ilyenkor szólok neki,hogy drágám,ezt meg azt nem tudom magam megcsinálni. De még emiatt is ég az arcom,hogy hogyan merek tőle ilyet kérni,ha ő már dolgozik,én meg nem találom fel magam.Mondhatni úgy,még ezt is szemtelenségnek érzem,hogy ő hozza a pénzt, de mégis neki rinyálok,hogy segítsen.
márc. 17. 19:49
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Nektek valami erdőtök van, hogy fákat vágsz ki és utána fel is hasogatod?
márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
De miért nem dolgozol? Totál cseléddé degradálod így magad!
márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%
Menj dolgozni.
márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nem,erdő nincs, de sok olyan fa van a telken,amiket ki kell vágni,és szeretem is csinálni.Otthon,nagypapámnak sokszor segítettek ilyen kinti dolgokban. Kapálógép használata, motorfűrész, fűnyíró szerelése, meg még sorolhatnám. Azért nem dolgozom,mert így beszéltük meg a párommal,és nekünk ez így tökéletes bárki bármit is mond. A kérdésemre azt hiszem,nagyjából meg is kaptam a választ.
márc. 17. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!