Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bevonzani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bevonzani egy olyan párt akire mindig is vágyott az ember?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha jelenleg nincsen körülötted olyan aki az eseted lenne.


Értem mindig azok a nők vannak oda akik nekem nem tetszenek.

Hogyan lehet ezt megváltoztatni arra, hogy az vonzódjon hozzám aki nekem is tetszik külsőleg és belsőleg is?


Ismertek olyat akinek ilyen téren változás történt az életében?


márc. 19. 14:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%

Ismerünk.

Jókor kell lenni jó helyen. Próbálkozz.

márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
51%
A bevonzódásos témájú könyveket kell kikölcsönözni a könyvtárból.
márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Ez a bevonzás egy hülyeség.
márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Szerencse. Hozzám párom egyik éjjel sétált be munkahelyemre.
márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem bevonzani kell, hanem "megdolgozni" tenni érte, hogy azoknak a nőknek is elnyerd a kegyeit akik neked tetszenek. "Bevonzás" = várod a sült galambot, hogy csak úgy ripszropsz beléd szeressenek. Így gondolod? Nem fog menni...
márc. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%

Én sem hittem benne addig, amíg nem próbáltam. Én fogtam egy füzetet és pontról-pontra leírtam, hogy milyen társra vágyom. Nem csak külsőleg, hanem tulajdonságokat tekintve is. Nagyon sokat írtam, mert tényleg konkrét elképzelésem volt, hogy mit szeretnék (sok csalódás után).

Aztán szépen eltettem a fiókba a füzetet. Teltek-múltak a hetek és megismerkedtem a párommal. Néhány hónap után már éreztük, hogy együtt képzeljük el a jövőnket. Nagyjából két éve éltünk együtt, mikor a kezembe akadt a füzet és szóról-szóra pontosan ráillik a páromra az, amiket akkor a füzetbe leírtam. Félelmetes, hogy mennyire. De ezt úgy kell elképzelni, hogy még azt is beleírtam, hogy milyen magas legyen, milyen hobbikat szeressen, mit akarok vele csinálni közösen, de még azt is, hogy milyen legyen a testi kapcsolatunk 😃


Nekem bejött, mindegy, hogy hogyan, de a lényeg, hogy működött és immáron nyolc éve együtt vagyunk; a füzet még mindig megvan, féltve őrzöm 😊

márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

5#


Igazad van cselekedni kell. Magàtòl senki nem fog bekopogni az ajtòn.


Nem is ùgy gondoltam, hogy semmit sem teszek èrte.


Ha tudod a fizikai lèpèseket ez ügyben akkor îrd le kèrlek.

márc. 19. 15:52
 8/34 A kérdező kommentje:

6#


Gratulàlok hozzà!


Èn màr sokszor ìrtam le füzetbe, hogy mit szeretnèk. Eddig mèg nem nagyon jött be vagy csak rèszben.


Pl az bejött, hogy külföldi pàrom legyen , az is, hogy megbìzhatò, de az nem , hogy kinèzetre olyan legyen amilyet szeretnèk.


Lehet, hogy nem elèg rèszletesen ìrtam le?

márc. 19. 15:56
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem úgy kell bevonzani, hogy ilyen olyan párom lesz hanem jelen időben írni és elképzelni sokszor milyen a kapcsolat vele. Azért nem sikerül, mert kívánság.
márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is szerencse kérdése.

30+ nő vagyok. Nem voltam jókor jó helyen, ezért nem én találkoztam azokkal, akikkel jók lehetnénk együtt, hanem a jelenlegi párjuk, feleségük. [Több ilyen van jelenleg is körülöttem, illetve néhány éve már - ebben a korban törvényszerű, hogy foglaltak.] Lekéstem róluk. Helyettük vagy egyedül voltam egy csomót, vagy azokkal bajlódtam, akikkel talán eleve szóba sem kellett volna állnom, annyira nem passzoltunk és működtünk együtt, de csak velük találkoztam, nem azokkal, akikkel "kellett volna".

Más sem tesz érte semmit, ezek a párok/feleségek sem dolgoztak meg érte vért izzadva, hogy találkozzanak, hanem csak szerencsés módon egymás közelébe sodródtak, és alakult szépen, spontán, görcsmentesen, természetesen.

márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!