Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsinyes gondolkodásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsinyes gondolkodásra vall, hogy nálam szempont, hogy magas legyen a pasi?

Figyelt kérdés

176cm vagyok. 185-190 centit érje el a férfi.

Szeretem egy pasi mellett picinek érezni magamat. Törékenynek törékeny vagyok, mert vékony vagyok, vékony csontozattal, de a magasságom miatt egy átlag (170-180 körüli) pasi mellett nem keltem ezt a látszatot.

Eddig egy barátom volt, 191 centi magas volt és ilyen szempontból tökéletesnek ítéltem. Csak sajnos nem emiatt lesz jó egy kapcsolat. Ismerkedtem már 175 centis pasival is, de sehogy sem éreztem kényelmesem magam vele, főleg hogy időnként szeretek sarkakat húzni.


márc. 21. 08:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%

Ha egymas mellé teszunk 5 nőt a pasik is a magasabb nőket valasztják ki. Dolgoztam repcepciosként pr.stiszállodában.


Sorba kellett állni a vendégek előtt azok meg böktek egyet az egyikre. Mindog a 170-180 -asoknak volt nagyobb forgalma.

márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
10-ből 7-nél ez alapszempont... Akkor elég kicsinyes az a 7 a 10-ből...
márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
70%

Amit #1 ír az erősen nem egy általános választás.


A szépség elsődlegesebb szempont mint a magasság.


Arányos testalkat, szebb arc, elsődlegesebb.

márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
42%
Ilyen az, amimor erzelmek nincsenek, csak a latszatra utazik valaki. Majd kinovod.
márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
53%
Ha csak a magasságot nézed és maga a férfit nem, hogy milyen, illene-e hozzád akkor ja kicsinyes, felszínes vagy.
márc. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
97%
Magas pasi mellett sem kelti a pici, törékeny látszatot egy magas nő. Ha látok egy magas nőt egy mégmagasabb pasival arra gondolok, hogy a gyerekeik is tuti ilyen magasak lesznek. :D
márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%

Miért lennél kicsinyes attól, hogy van egy ideálod és nem jön be akárki? Szerinted a férfiaknak nincs ideáljuk? Szerinted nekik mindegy, hogy egy nő 48 kg vagy 120, hosszú hajú vagy rövid, szép arcú vagy csúnya? Dehogy mindegy. Ha a két nem közül valamelyik igazán felszínes és a külsőre megy, az pont a férfiak, úgyhogy egyáltalán ne érezd rosszul magad. Érdekes módon olyan kérdést sosem látok kiírva, hogy “dagadt ronda nő vagyok, miért nincs sportos fullos pasim?”, ellenben olyat, hogy “dagadt ronda csóró pasi vagyok, miért nem rohadnak meg a vékony nők, amiért nem kellek neki?”, napi szinten többet is…azért ez is sokat elárul.


Én ugyan alacsony lány vagyok, de én se járnék alacsonyabb pasival, ha magas lennék. Egyszerűen furán érezném magam mellette. Kövérrel se járok, ha egyszer taszít a háj. Ez nem felszínesség, miért lennél olyannal, aki nem tetszik.

márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%

#1 Ilyen hely létezik? :O


Egyébként meg kérdező, olyan külső elvárásaid vannak, amilyet csak akarsz. Ha nincs meg a fizikai vonzalom, úgyse működik a kapcsolat...

márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
41%
#1 szerintem ez hülyeség. Én akármikor mentem magasabb barátnőimmel bulizni, mindig én voltam a legkapósabb. Pedig jól néznek ki ők is, egyik vékony nagy mellekkel, másik nagy kerek fenékkel, mégis mindig én tetszettem a legtöbb pasinak (alacsony, vékony, sportos vagyok).
márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
39%

3 nem valóbb előbbre a szépség a magasságnál ez tevhit.


Az alacsonyabb csajok nem egy formásabb feszesebb is volt, a magasakon nem egyszer meg a smink is el volt folyva, (mivel már x pasi is átment rajtuk aznap), semmiféle izomtonus se látszott, valakinek a haja is le volt nőve, mégse a 160-as csajok voltak kelendőbbek.

márc. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!