Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a nyilvános csókról? család előtt, már máshol írták, hogy primitív vagyok és illetlenség, szerintem nem.

Figyelt kérdés
márc. 22. 11:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

A csók sokszor intimebb mint maga a szex. Hiszen nemcsak azért csókolózol, hogy szexhez vezessen hanem azért, mert jólesik, mert szükséged van rá. Épp azért intimebb szerintem és ha szemtanúi vannak veszt a varázsából számomra, elkalandozik a figyelmem bármennyire is jólesik.

Amúgy meg attól izgalmasabb nincs minthogy "nem kéne/nem illik" mások előtt csókolózni, sokkal jobban kívánod a csókot, párod.

márc. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Soha nem értettem meg és nem is fogom megérteni, hogy az emberek miért gondolnak egyből a szexre a csókolózás kapcsán. nem intimebb, mint a szex. egy normális párkapcsolatban és házasságban nem érdekli őket, hogy másokat zavar-e vagy sem, hogy előttük csókolóznak, én sem vagyok és a párom sem primitív, sem illetlen, sem erkölcstelen, és imádjuk kimutatni mások előtt, hogy szerelmesek vagyunk egymásba, főleg a család előtt, ahogy egy hozzászóló írta, nem kell oda nézni.
márc. 22. 13:00
 13/37 A kérdező kommentje:
Pont hogy emiatt nem intimebb
márc. 22. 13:01
 14/37 A kérdező kommentje:
Nem szexelünk egymás előtt
márc. 22. 13:03
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem értem miért van lepontozva az egyik kommentelő, nem fél mások előtt kimutatni az érzéseit, minden egyes sorával egyetértek.
márc. 22. 13:09
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az "érzések kimutatása", ha mások előtt nyaljátok körbe egymást.

Mi is adunk egy-egy szájrapuszit egymásnak a párommal, akár szülők előtt is, de azért nem kezdünk "nyelvet egymás torkán letolós smárcsatákba".

márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Kérdező ha együtt ül a család, barátok az asztal körül és ti elkezdettek smárolni (mindegy, hogy nem nyelves, nyálas) nem való. Ne hogy már még a többi nézzen el, mert ti nem bírtok magatokkal. Szép dolog a szerelem, vágy tényleg, de akkor se mások előtt kell kinyilvánítani. Nem erkölcstelen egyáltalán inkább primitív, hogy nem bírtok és nem is akartok az "ösztönökön" uralkodni.
márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

"Soha nem értettem meg és nem is fogom megérteni, hogy az emberek miért gondolnak egyből a szexre a csókolózás kapcsán. nem intimebb, mint a szex. egy normális párkapcsolatban és házasságban nem érdekli őket, hogy másokat zavar-e vagy sem, hogy előttük csókolóznak..."


Normális ember nem gondolja, hogy mások előtt neki állnátok szexelni, de azért kösz szépen látni az erekciód még akkor is hogyha nem akarja anyukád, apukád, vagy a barátnőd arcát is, hogy legszívesebben dugna ott helyben.

Kényelmetlen, ciki nagyon masoknak és ha szerinted nem az akkor nem tudom mi bajod van.

márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
egy puszi bele fer de én ismerosok elott se nyalnam a parom. f
márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen emberekrol azt jut eszembe hogy puceran is maszkal a csalad elott mindenki..
márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!