Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a nyilvános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a nyilvános csókról? család előtt, már máshol írták, hogy primitív vagyok és illetlenség, szerintem nem.

Figyelt kérdés
márc. 22. 11:21
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Le💩hogy mit gondoltok rólam.
márc. 22. 15:36
 22/37 A kérdező kommentje:
Meg erről.
márc. 22. 15:37
 23/37 A kérdező kommentje:
💩párkapcsolatotok, házasságotok,van.
márc. 22. 15:39
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Amikor vonaton a 4-es ülésben nyomják 1000-el, mert kb. közel azonos-, vagy fiatalabbak cseppet tőlem is, akkor az nálam kivágja a biztosítékot: elülők, mert nem csípem a cuppogás hangját.
márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

A csók a petting része, akár csak egymás fogdosása. Egyiket se kéne nagykőzönség előtt.

Szeretetet kimutatni lehet öleléssel, puszival, megsimogathat, megfoghatja a kezed, átkarolhatja a derekad, egyik se kellemetlen másnak.

Ami a primitív és illetlen viselkedést illeti, ha egy adott közösség, vagy tásrsadalom valamit illetlennek tart és te csinálod, akkor illetlen vagy. Akkor is, ha látod, hogy a másiknak kellemetlen, zavarbaejtő, amit művelsz, mégis folytatod.

Ha mindehhez közlöd is, hogy szarsz rájuk, az már primitív is.

márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Akkor az vagyok , de veled nagy baj van, ha csókról mindig a jut eszedbe ha neked ez egyenlő azzal.
márc. 22. 16:14
 27/37 A kérdező kommentje:
Nem értem miért hiszitek intimebbnek.
márc. 22. 16:15
 28/37 anonim ***** válasza:
mert nyal csere erotikus toltetu amikor ket ember nyelve erintkezik.... a nyelv erzekeny resz ezert szexualisan hatasal vn az emberre.. de ezeket nem mi talaltuk és nem most... majd a szakembereket kerdezd meg hogy miertcsak te kepzeled maskeppen ezt..
márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Prűdek vagytok.
márc. 22. 16:29
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem prűdség, ha valaki nem egy tirpák paraszt. De azért a szüleitek fejét megnézném milyen, mikor a családi ebéd közben egymás szájában vagytok. Bár gondolom az ilyen prosztókat az ő véleményük sem érdekli.
márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!