Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandó kételyek közt éljünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T601s kérdése:

Állandó kételyek közt éljünk v. "számoljunk" le a hütlenkedő partnerünkel? - avagy - Telepítsünk v. Ne telepitsünk kémprogramot párunk gépére?

Figyelt kérdés

Éppen ma olvastam itt az oldalon egy aggódó,párkapcsolatban élő nő kérdését ami ezt a kérdést felvetette bennem !!

Biztosan sokak voltak/vannak úgy,hogy kételkedtek párjuk hűségében,de tenni ellene nem nagyon tudtak/tudnak eddig!

De a mai technika segitségével utána lehet nézni a dolgoknak és mindent be lehet bizonyitani,de vajon jó ha szembesülünk az igazsággal .........??


2010. okt. 26. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha határozott gyanúm lenne, én kémkednék a bizonyítékért.
2010. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én CSAKIS akkor, ha párom tagadja, és látom rajta hogy hazudik...

ha kiderül hogy nem csalt meg, de észreveszi a progit, te fogsz repülni nagy valószínűséggel...

2010. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha már van gyanú, mit változtat a tény.

Amikor gyanakszol, nem szereted, de ha kiderül, hogy ártatlan, akkor mégis? (De vajon ő hogy reagál arra, hogy nem bíztál benne?)

Ha szereted és kiderül, hogy megcsal, kiszeretsz belőle? Nem hiszem, max. elhagyod.


Ha már van ok a gyanúra, az eleve gáz. Ha ő ad okot, azért. Ha nem ad okot, akkor meg azért.

2010. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%

Én nem kémkednék,mégpedig azért mert nekem sem esne jól ha valaki a technika segítségével feltörné a dolgaimat.

Bíznék a páromban,hiszen szeretem,és a szerelem/szeretet bizalom nélkül már semmit nem ér.Akkor jobb is ha vége van a kapcsolatnak.

Ha gyanús lenne akkor rákérdeznék,akár többször is..De nem nyomoznék,nem lesném ki,és nem törném fel az adatait..

Én borzalmasan megsértődnék ha megtudnám,hogy ezeket megtette..

2010. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Mindenkinek más más a türőképessége e téren !!

Valaki pl. elnézni a flörtöt, vki azt sem ha köszön egy különböző nemű embernek !!

Tehát a kémprogram bizonyithat mindent elvileg ?!

Melyik jobb? Az ha nem tudsz róla v. ha hülyének néznek??

2010. okt. 26. 12:30
 6/18 A kérdező kommentje:

A kémprogramnak is meg van az előnye és a hátránya és nem kötelező használni csak ténleg ha a gyanúnkat akarjuk bizonyitani !!

Egyébként meg elég rossz dolog éveken keresztül abban a hitben élni h én vagyok a páromnak az egyetlen, közben meg megvolt neki a fél város ne adj isten és ráadásul a hátammögött mindenki kiröhög ?!

2010. okt. 26. 12:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Én biztos nem hagynám magamat hülyének nézni. Egyszer kérdezz rá nyomatékosan, hogy van valakije? És ha habog vagy zavarba jön, akkor kérdezd ki. Biztos tagadna, ha igaz is lenne. Ha ennyire úgy érzed, biztos van benne valami. kivétel, ha betegesen féltékeny vagy.
2010. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Betegesen féltékeny az aki azt látja,hogy a párja msn-en irogat órákon keresztül,wiw-et nézeget és rejtett számmal cseng a párja telefonja és ezekután ezekre rákérdez a párjánál?!
2010. okt. 26. 12:37
 9/18 anonim válasza:

Én már telepítettem !!A te jóvoltadból,most várom hogy hazaérjen és elmenjen ez a nap,hogy holnap meg legyen az eredmény !!

Minden kérdésemre választ fogok kapni végre!

Jöhet a megnyugvás és az igazság pillanata amit már évekóta várok !!

Asszem ehhez mindenkinek joga van !!

2010. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem ezekre a dolgokra már nem is kell kémprogram... egész egyszerűen össze kell csomagolni és elhúzni a csíkot. Vagy legközelebb te vedd fel a párod telefonját
2010. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!