Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok mekkora részét kezdeményezik nők?

Figyelt kérdés
Az alap kulturális kód az volt évszázadokon keresztül, hogy a férfi kezdeményezzen és a nő vagy fogadja, vagy nem. Az irodalom, zeneszövegek, filmek világa is erre épül. Régen ha egy lányt nem kértek fel táncolni a bálban, nem nagyon tudott mit tenni. Ma viszont talán más a helyzet, most a lányok is felkérhetik a fiúkat. Én bevallom, hogy nekem úgy lett párkapcsolatom, hogy a lány kezdeményezett. Igen, ez nem az erősségem, de az van, hogy sok nem vagyok túl rámenős ismerkedés során, mert valamiért egy csomó negatív forgatókönyvet is végiggondolok és ezzel elszalasztok lehetőségeket. Nagyszüleim szerint amúgy a házasságot szinte mindig a nők akarják jobban és ők tesznek rá utalásokat, hogy legyen meg.

márc. 23. 09:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó esetben is 10%
márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Tartom a 10%-t, de max. +/-2%-ot adok rá.
márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem inkább 20-30%.
márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
26%
10-15 százalék, ami nagyon kevés. Már 35-40 százaléknak kéne lennie és 50% az egészséges/optimális a mai viszonyok mellett.
márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
5%
márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%

Szoktam járni szórakozóhelyekre, pont tegnap voltam (BP)

Fútószalagon találják be a nőket, és nemcsak béna kinézetű férfiak, és nem agresszív módon taperolnak ahogy itt sokan elképzelik akik még a szobából sem mozdultak ki.

Szóval nyilvános helyeken, szórakozóhelyeken egy nő sem fogja törni magát. Az internet amúgy ugyanez.

Jóindulattal is 5%

márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Kinek kéne olyan pasi aki kvázi lesz.rja es csak áll és les, es a nőnek kell nyomulni?

Nem veletlen ritka. Meg inkább elkeseredettekre jellemző.

márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
49%

7-es és akkor a férfiaknak miért jó olyan nő aki csak áll és les?


Vagy az egyenjogúság csak addig tart amíg előnyökre lehet szert tenni belőle (?)

márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
35%
#8 Az egyik lányismerősöm (nem véletlen ki nem állhatjuk egymást) hangoztatta hogy alig várja hogy ismét kötelező katonaság legyen a férfiaknak. Mondom neki hogy női férfi egyenjogúság van. Erre ő: "Majd a nők eldöntik, mikor van az."
márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%

#8 Hát igen :D Két perc múlva pedig leírják, hogy ne irigykedjünk rájuk, mert a nyomulók 99 százaléka retardált/incel/dagadt, és ez kvázi zaklatásnak minősül


Ez a baj a mai feminizmussal, még mindig nem sikerült eldönteni, hogy melyik irány lenne igazán jó, a legtöbb nő annyit tud mondani, hogy "legyen nekünk jó!!!!", és ezen a színvonalon, tök logikátlanul, egyik pillanatról a másikra éli az életét. Na így nem lehet.

márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!