Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik amikor találkozott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik amikor találkozott az új csajotok valamelyik exetekkel, volt hogy "összehasonlitottátok" őket?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor miben? Esetleg ha az új csajotok volt "jobb" volt hogy "felvágtatok, büszkélkedtetek" vele az exetek előtt?

#barátnő #feleség #Ex barátnő,
márc. 27. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nekem az ilyen nem szokásom.
márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már olyan 2 exemnél is hogy valamiert közleskényszeruk van hogy elmondják hogy az exének mümelle volt.

Erről kèrdésem is volt hogy nemem mi közöm az párom exeinek csöcseihez, miért kötik ezt az orromra?

márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nekem
márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam összehasonlítgatni az embereket. Időpocsékolás.
márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!