Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látom hogy tetszek neki, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látom hogy tetszek neki, még sem kezdeményez,miért?

Figyelt kérdés

Van egy srác,beszokott járni a munkahelyemre.Nem tudom megmondani mi,de az első perctől fogva éreztem hogy valami van a levegőben köztünk.

Nem beszél sokat,szokott velem flörtölni,de ilyen óvatosan,közben azt látom mintha kicsit visszahúzódóbb lenne,de veszi a poént és még ha nem is beszélünk sokat csak egy valamit vesz bent az a pár szó is olyan értékesnek tűnik

Humoros,és veszi az én poénomat iis

De még a nevemet sem kérdezte meg,pedig látható hogy tetszek neki,vagy van valami vagy esküszöm nem tudom

Mindig mikor meglát elmosolyodik,de olyan nagyon vidáman

Nem tudom ,talán fél?nem tűnik nagy csajozosnak,de magabiztos az látszik,és helyen van az esze

Iszonyat szimpatikus.


márc. 27. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése. Türelem.
márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Lehet messziről látja rajtad, hogy oda vagy érte, és arra reagál így. Valószínűleg a vonzódás nem kölcsönös.
márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van ez a dolog?

Adj neki tudtára, hogy bejön neked, te is kezdeményezhetsz akár.

márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

O az eleje óta ilyen,én nem

Meg nem is mutatom ki,ő flortol már az első találkozás óta,de csak ilyen apró kis flortoles,semmi nagy dolog

De kifejezetten tetszik,hogy nem rámenős.

Mióta?kb két hete dolgozok ott,azóta 10x biztos be jött már

Félek kezdeményezni,mert mi van ha csak rosszul érzem,nem tudom.Megszoktam már,hogy a pasik nagy része úgy próbál felszedni,hogy egyből Facebook stb,de ő nem,és ez persze tetszik ,de nyilván ketelkedek is,hogy minden nővel ezt csinálja

Én érzem hogy mindkettőnk részéről van valami,de ki tudja

márc. 27. 23:46
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
AKkor figgyeld meg, hogyan viselkedik más, csinosabb lányokkal.
márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
nem is ismered.. szerintem rafkos és tudja mi a jo taktika.. hasonlo vagyok és a nok egy reszenek ez be jon. Ismeri a noket amit nehez elhinni rola , de mindig a csobdesebbek a legnagyobb szivtiprok.
márc. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel látszik rajta a határozottság, így valószínűleg ez egy taktika. Tudja, mennyi a pont elég, amivel fel tudja kelteni az érdeklődésedet. Akár te is bejelölheted, manapság nincs ebben semmi szégyellnivaló szerintem.
márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak szórakozik veled, vagy félénk. A kettő más stratégiát kíván. Melyik lehet?
márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ellentmondásos amit írsz. Hogyha egyszer hozzád megy, hozzád szól és burkoltan flörtöl akkor nem lehet visszafogott kérdező. Annyi az egész, hogy várja az egyértelmű jelét annak, hogy te neked is tetszik, vevő vagy rá. Te magad írtad, hogy nem viszonzod a flörtöt. Persze az is lehetséges, hogy tényleg játszmázik veled és nem tiszták a szándékai. Tudja nagyon jól, hogy oda vagy érte és megvárja míg te "tepersz" utána aztán amikor megun már dobni is fog. Próbáld ki hogyha megint flörtölni kezd hogyha viszonzod mit tesz következő lépésként. Szerintem ha húzza az időt és nem hív randira, vagy randin is csak flörtöl, vagy tovább halad szexuális téren viszont nem érdekli személyed, elfelejti mit is mondtál neki akkor valószínű, hogy csak testiségre utazik.
márc. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha flortolok vele,vissza válaszol rá.

Tehát vevő rá,de ma pl egyáltalán nem volt és egyből arra gondoltam,hogy talán csak én képzelem be az egészet.Eddig mindig be jött,mindennap.

Jó lehet nem ért rá persze benne van,csak nem tudom.Nem látszik rajtam hogy oda vagyok érte,mert mindenkivel úgy viselkedem,mindegyik vevővel,ahogy vele.

Kedvesen,mosolygosan,nem vagyok zavarba így nem tudhatja,hogy tetszik.Szóval nem tudom,hogy hogyan lehetne nyitni úgy hogy lehet csak én magyarázom be,hogy be jövök neki,már tényleg nem tudom

márc. 28. 22:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!