Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 175cm magas jóképű pasit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175cm magas jóképű pasit nem tekintenek férfiként a nők?

Figyelt kérdés

Az utolsó két csajjal történő randim alkalmával kb az jött le, hogy tök jóképű, kedves pasi vagyok, de lehetnék 10cm vel magasabb, mert ők csak akkor éreznek szexuális vonzalmat ha magasabb a pasi. Így csak barátok lehetünk meg ugye a magassarkú... Szimpatikusnak tartottak amúgy, de így nem indul be náluk az a valami plusz szexuális vonzalom.

Az egyik csaj 168cm, a másik 172cm volt, így el lettem utasítva, de persze barátok maradhatunk, mert mindketten nagyon bírnak, még tök jól kijöttem mindkettővel, csak hát alacsony vagyok....na jó. Megértettem 160cm körüli csajokkal randizom csak. Járt valaki hasonló cipőben?


márc. 29. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha 170 cm magas lennék szerintem én is minimum 185 magas srácokra mennék. Hogy tudjak nyugodtan magassarkút felvenni :D De mivel 157 vagyok volt már 172 cm magas pasim is és teljesen jó volt.
márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Cillian Murphy tudtommal pont ekkora. Szóval...
márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttél be annyira, hogy elnézzék a magasságból adódó hátrányt.
márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet nem jöttem be eléggé, bár buliban az egyik csaj ki is kezdett velem, bár csak csók volt. Folyton bókolt, dicsért hogy milyen jól jézek ki, de a magasságom miatt többet nem akart. Meg is mondta hogy nem érti magát, hogy miért ilyen magassàgmániás.
márc. 29. 23:20
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Az a baj, hogy a mostani nők egy része telhetetlen, olyan nagy igényük van, hogy már nem elég nekik az, ha egy férfi jól láthatóan magasabb náluk, akkoris szabnak egy minimális határt, ami alatt nem jó Nekik. Szánalmas díszp#csák, az ilyenekkel nem kell foglalkozni, hanem keresni kell egy normális nőt, vannak olyanok bőven! Én is kb. akkora vagyok, mint Te, de ezt eddig csak 1 nő tette szóvá indokként, mondjuk Ő magasabb is volt nálam.


173-175 cm körül vagyok (egymagam nem tudtam annyira pontosan lemérni, de kb. ennyi volt), viszont volt már egy másik olyan kolléganőm is, aki szintén láthatóan magasabb volt nálam, 175-177 körül, ráadásul külsőre is szuper csaj volt, de egyszer megemlítette, hogy bejövök Neki, de én észre se veszem Őt, később meg annyira féltékeny volt, mikor egy másik kolléganőmmel kacérkodtam... szemével ölni tudott volna! Nála a külsőség másodlagos.

Egy másik kolléganőm meg azt mondta az ideálja magasságáról, mindegy hogy magasabb-e, vagy csak vele egymagasságú, de alacsonyabb ne legyen (Ő 170 cm)

4 kolléganőm pedig most is szerelmes belém (pedig amúgy csak átlagos külsejű vagyok), akik mind alig alacsonyabbak nálam!

márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

“mert ők csak akkor éreznek szexuális vonzalmat ha magasabb a pasi.”

Ez nevetséges, ilyet biztos h nem gondoltak csak a kissebségi komplexusod, az önbizalomhiányod miatt gondolod ezt. Tipikus önbizalomhiányos ember vagy, ha 185 lennél, az frusztrálna h nem vagy elég jóképű vagy izmos, vagy elég sikeres, az ilyen emberek mindig találnak magukban valami negatívat, egy jó pszichológus nem ártana.

Még érthető lenne ha lennél vagy 168 na de 175? 176 a magyar férfiak átlagmagassága, ez hivatalos. De ha a fiatalabb korosztályt nézzük akik magasabbak mint az idősebb generációk akkor sincs 180-nál több.

Én 177 cm magas férfi vagyok, a magasabb csajokat szeretem, volt egy 2 éves kapcsolatom 175 volt a csaj, volt egy 1,5 éves ő 172, pár hónapig kavartam egy 180 (!) magas csajjal. Hidd el az h jóképű vagy, vagy sem sokkal fontosabb mint a magasság. Lehet vki magas ha az arca gáz, vagy dagadt egy jó nőnél esélytelen. Ha nem vagy extrém alacsony márpedig te nem vagy, akkor a legtöbb csaj nem ezért fog elutasítani.

márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Még jó hogy alacsony vagy ekkora nőknek, hozzád alacsonyabbak illenek.

Aki szerint ez csak a mostani nőknél van így, nagyon el van tájolódva, 25 évvel ezelőtt is ez volt.

márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan 2 nő véleményét próbálod ráhúzni az egész női nemre? Millió 175 körüli pasi van kapcsolatban, nekik hogy sikerült?
márc. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
Kifogtál két fetyo nőt. Ne is barátkozz velük, tiltsd őket és menj tovább.
márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó párszor megkaptam én is, hogy milyen jófej vagy, csak kár, hogy nem magasabb.
márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!