Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb (itt most: 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb (itt most: 30 feletti) jóképű pasik egyben általában miért néznek ki egyben fiatalabbnak is a koruknál?

Figyelt kérdés
Nehéz ezt megfogalmazni, de valahogy ezt látom, hogy nem csúszik lefelé úgy az arcuk a koponyán, mint a legtöbbnek. Nincsenek pl. egyáltalán mosolyráncaik, amik szerintem eléggé öregítenek és feszesebb a bőrük. Vagy akinek van mosolyránca, annak is a korához képest sokkal kisebb, mint a legtöbb vele egykorúnak. Lehet hülyeség, de mintha az arc csontjaik olyan jók lennének, hogy jobban megáll rajta a többi réteg (zsír, izom, bőr). Vagy mi az oka?
febr. 4. 21:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Sosem figyeltem meg ilyen részletesen, hogy ki hogy néz ki, mennyi idősnek, de érdekelnek a válaszok.
febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
72%
Nem is tudom, h mi lehet a vonzó mikéntem forrràsa 🤫😶😂
febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%

30 évesen még ugyan hova csúszna az arcuk lefele? Majd 45 után, akkor már mindenkinek megcsuszik az arca

30 évesen még fiatal mindenki

febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
#3: úgy veszem észre, egyre megy lejjebb ez az életkori határ, de jót derülök rajta 26 évesen🤣
febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
3. Nem 30 éves, hanem 30 felettiek. A 40 és az 55 éves is 30 feletti.
febr. 4. 21:20
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert azokat tartod vonzónak, akikre ez igaz. Az ok-okozati összefüggésben lehet a turpisság.
febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, ki hány éves?
febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Ne magyarázd ki, hogy neked egy 30-as is öregnek számít.
febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%

Nekem belülről fakad a dolog szerintem. Sosem éreztem magam annyinak, mint amennyi vagyok. Most a negyedik X után sem érzem magam még 30-nak sem. És az meglátszik, hogy ki mennyinek érzi magát. Aki elhagyja magát, az már 30 után is vénember hatását tudja kelteni.

Persze meglehet, hogy tévedek, de én így vagyok ezzel.

febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
Ez pont fordítva van. Azért látod őket jóképűnek, mert fiatalabbnak látszanak a koruknál. Negyvenesnek kinéző negyvenesek nem lesznek jóképűek, pont azért, mert már ott vannak azok az öregségi jelek, amiről írsz is. Ettől aztán az látszik, hogy jóképű lehetett, amikor még nem voltak ott.
febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!