Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy senki se hinné el neki, hogy szűz?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 38 évesen nulla szexuális élménnyel, de ezt még fel se vállalhatom, mert senki nem hiszi el.

Az a tapasztalatom, hogy mindenki azt hiszi a szüzességnek a stílushoz, kiállashoz, a szociális kapcsolatokról, a határozottsaghoz van köze. Ilyen téren viszont én eléggé jól állok, könnyen feltalálom magam, sok baratom van, sokat utazom, van egy saját kis vállalkozásom is másodállásként stb.

A benyomás emiatt rólam mindenkinek az, hogy biztos szexben is tapasztalt, csak nem! De és ez a durva, hogy még el se hiszik nekem, mert nőkkel is nagyon könnyen alakítok ki közeli viszonyt, csak a szex ami úgy nem izgat.



márc. 30. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így magadtól semmit sem kell felvállalni. Csak akkor célszerű elmondani az igazat, ha konkrétan rá is kérdeznek. Ha meg nem hiszik el a választ? Ne foglalkozz vele, nem a te bajod.
márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25 éves koromig az voltam, egy normális barátnőt szerettem volna. Azóta sem volt normális barátnőm, de sok kis ribit megdugtam.
márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki. Csak egy tízessel kevesebb vagyok és hölgy :D
márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem izgat is a szex...
márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!