Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nekem kell viselnem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nekem kell viselnem az ellenségem másságát akivel utáljuk egymást, de mivel pasija van senki nem hinne nekem? mert szerintem meleg, fura a viselkedése, de ha szólnék bárkinek is nem hinne nekem

Figyelt kérdés

2015. nov. 28. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele
2015. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1.Nagyon köszi,de nem rólad hiszik hogy langyos vagy ,hanem rólam ,és ezt nem hagyhatom
2015. nov. 28. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszik rólad, hogy langyos vagy? És az ellenségednek pasija van, aki ráadásul szerinted meleg.


Na, ha te fiú vagy, és az ellenségednek pasija van, akkor az ellenséged lány, vagyis nem meleg, hanem leszbi.


Ha te vagy a lány, és az ellenséged is lány, (mert pasija van) akkor is leszbi.


Úgy egyébként meg ki nem sz.arja le, hogy más mit gondol? Higgyen, amit akar, és kész.

2015. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem fogom hagyni,hogy egy kis kertitőrpe nyomult megússza ,mert akkor már kinyirom
2015. nov. 28. 11:18
 5/6 A kérdező kommentje:
"nyomorult" kis patkány lány megússza az kizárt
2015. nov. 28. 11:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ellenségeim. Mert minek is pazarolnám az energiámat arra, hogy utáljak valakit, hogyha simán le is tudom szarni.;-)
2015. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!