Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy nő aki nagyon tetszik, és ahogy észrevettem, ő se közömbös irántam, szinte minden nap találkozunk, meg csomó időt együtt töltünk. "Csak" az a baj, hogy eléggé belecsúszott bizonyos dolgokba. Állandóan nyugtatózik, de rá is piál, és hatalmas mennyiségeket szed be. A drogokat sem veti meg, és itt még a fű lenne a legkisebb gond. Össze vissza alszik meg eszik újabban, nagyon kivan már ettől a sok sz*rtól. Én se vetem meg a bulizást, de úgy vettem észre, hogy neki ez marha sok és teljesen tönkre fogja magát tenni. Van esély rá, hogy leálljon ezekkel a szerekkel, vagy legalább egy részükkel, és csak néha éljen velük? Vagy ha esetleg összejövünk, akkor is számítsak arra, hogy állandóan totálkáros lesz? Régen nem volt ezzel bajom, de rájöttem, hogy sajnos ha nincs benne valami hangulatfokozó, akkor kedvetlen, meg alig lehet vele beszélgetni, viszont ha már beszedett vagy megivott valamit, akkor teljesen más lesz. Amúgy nem agresszív ezektől, bár nagyritkán volt rá példa, viszont aggódom miatta, hogy teljesen tönkre teszi magát. Amúgy 24 éves, én 30 vagyok.
márc. 31. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Rehabra kéne járnia és azután életében soha nem hozzányúlnia se droghoz, se piához. Ha vele leszel téged is tönkretesz nemcsak magát.
márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Még ha mérsékelné is, akkor is ott lesznek bizonyos időközönként ezek a cuccok. Segítség nélkül szerintem nem fogja letenni, főleg hogy már nem is eszik, alszik rendesen. És nem a Te segítségedre gondoltam.

Én a helyedben kerülném.

márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esély van rá, fiatal még. De nem szabad halogatni minden egyes nappal lejjebb fog csúszni.
márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rehabon volt a múltkor, de csak pár napot, most előhozta hogy lehet megint bemegy. Próbálok olyan programokat szervezni, ami nem ivás, de valahogy mindig előkerül tőle egy-egy valami, aztán a többi, persze én is hülye vagyok hogy nem bírok nemet mondani.
márc. 31. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A rehab nem ér semmit ha nem detoxikálja magát teljesen se ott se utána.
márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos akikkel lóg, azok is eléggé gáz alakok, mind drogozik, egy része iszik is mellé, múltkor valamelyik 4 napig nem aludt.. aztán persze mindig belebeszélik ezt a sok szart, gondoltam rá hogy el kéne innen menni, ahol nincsenek ismerősök, ő is erre gondolt, de az a baj, egyszer már próbáltuk, és ott is egyből az ilyen alakokat kereste, hogy kitől lehet ezt-azt szerezni, szóval sajnos mehetünk mi akár Timbuktuba is, ott is ez lenne azt látom, úgyhogy ez se megoldás, csak ideig óráig.
márc. 31. 18:43
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Te is drogozni, inni, nyugtatózni fogsz vele együtt mert nem fogod bírni nézni, hogy mit csinál magával és nem fogsz hozzá tudni kapcsolódni. Gyenge vagy már most józan fejjel, egy lány annyira megbolondított. Pedig nem kéne, hogy ennyire oda légy érte.

Ha ő saját magán nem akar segíteni te nem fogsz neki tudni, de még szakemberek se hiszen mindig azok a szerek győznek az élete felett...

márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó szívem...annyi kedves lány van. Miért egy lecsúszott trógerre van szükséged? Tényleg úgy gondolod, hogy ezt érdemeled, ez a te szinted, ezt szánod gyermekeid anyjának?
márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Skizo lesz
márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!