Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi appok törlése?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben elég gyakran használtam ezeket az alkalmazásokat. Sok ismeretségre tettem szert, volt olyan pasi akivel egy 5 napos utazás lett szexmentesen. Másokkal hosszas beszélgetések. Akadt aki a kézműves termékeimet vette meg. És persze egyéjszakás kalandokat is begyűjtöttem, legtöbbször jelentkeztek is ismétlésre. Csak párhuzamosan annyi pasi lett, hogy vagy meguntam velük folytatni, vagy ha újra találkoztunk akkor már nem éreztem azt az igazi vágyat mint az elején. Talán mert nem is tudtam már annyira az adott személyre koncentrálni, elvetettem magamban hogy úgyis röpke semmiség. Minek lelkeskedjek, csak csináljuk.


Amikor felismertem hogy ezt csinálom, randiról randira megyek és csak apró emlékek maradnak. Úgy döntöttem letörlöm magam mindenhonnan. Akiket eddig “begyűjtöttem” megszakítom vagy visszaveszem a kapcsolattartást és elkezdek a hobbijaimra, vállalkozásra, magamra fókuszálni.


Na de mit tegyek ha mégis piszkál a dolog, hogy jó lenne azért ismerkedni és nem elzárni magam a lehetőségektől? Meg ha bennem a vágy, hogy kicsit visszaigazolást kapjak? Mennyi idő után regisztraltatok vissza és ti miért tartottatok szünetet?



ápr. 1. 03:30
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Engen nőként lep meg, hogy vannak ilyen nők... 🙄😔

De téged nem zavar, hogy nincs stabil kapcsolatod,és nem vagy valaki társa akkor hajrá!

Én romantikus nő vagyok "klasszikus" értékekkel! A randi appok szerintem hülyeség, én soha nem használtam. 34/N

ápr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Igazából egyiknek se kellettél. Azert evezgetsz egyikrol a másikra. Ez van.
ápr. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
De nagy probléma az életben. Bárcsak nekem is úgy kéne levakarni a nőket hogy törlöm az appokat.
ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Jó döntés a törlés, légy erős!
ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Feküdj le aludni inkább időben, nem tesz jót a szépségnek. Ha ennyire viszket a suni, akkor regisztrálj vissza, erre nincsen időkorlát. Aki nem nézi jó szemmel, hogy az elmúlt 2 évben - vagy ki tudja egyáltalán volt valaha - egyetlen egy komoly kapcsolat se jött össze, de minden más igen, az úgy is kioffol majd.
ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akartak velem kapcsolatot, csak én mindig lemondtam róla. Hogy magamra fókuszálhassak. Egyáltalán nem hat a lelkemre a romantika, mármint szép dolog ha tesznek értem és ez jól esik…de nem tudnak elvarázsolni ezzel hogy én aztán rájuk akaszkodjak. Inkább továbblépek.
ápr. 1. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az én válaszomra reagáltál: én egy szóval sem mondtam, hogy nem akartak veled kapcsolatot, az nem számít miért nem volt és én nem is részleteztem, hogy miért ne lett volna. Ettől még ugyanúgy nem fog tetszeni annak ez, aki nem csak püfölni szeretne. Egy kapcsolat amúgy sem arról szól amit írsz. Látszik, hogy nem voltál szerelmes sem - legalábbis az elmúlt két évben - mert akkor eszedbe sem jutott volna továbblépni. Én továbbra is azt mondom, hogy felesleges ezen agyalnod, semmi olyat nem tud itt senki neked írni, amitől változtatna bármit a hozzáállásodon vagy úgy általában a felhasználói élményeden.
ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Te pont nekem való vagy. Nem tudsz egynél megmaradni, mindig kell sok énidő, de azért hiányzik is az, hogy legyen valaki stabil.
ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!