Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exbarátnő (+família) törlése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő (+família) törlése Facebookról?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve mentünk szét, fájdalmas volt, de sikeresen túltettem magam rajta. Viszont ismerősöm ő is, és pár családtagja Facen. Roppant módon irritál, ha valamit ritkán kiteszek és egy családtagja likeolja. Ő megkért szakításkor, hogy ne tűnjek el az életéből, de már letojom, mivel új kapcsolatom van. Ti mit gondoltok erről?

febr. 17. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Töröld ki az ismerőseid közül őket
Maradjanak meg
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, ami neked jó.
febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én törölném, könnyebb lesz
febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Be is lehet állítani, hogy ki láthassa a posztjaidat, ki nem, ki szólhat hozzá stb. De a legegyszerűbb, ha tényleg törlöd őket.
febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Igazából csak azt nem akarom, hogy bunkónak tartsanak emiatt, pedig pont az ő rokonuk szakított velem. Meg hát, valószínűleg soha a büdös életben nem találkozok többet velük.

febr. 17. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azokat nem töröltem le, akikkel semmi bajom nem volt. Azért, mert az exemmel szétmentünk, attól az unokahúga jófej és bírom. Nem bántott engem soha. Viszont az anyós jelöltet töröltem, meg a sógornő jelöltet is, akivel rüheltük egymást. A férjem exnője is mindenkit letörölt (még apósomat is, aki a légynek nem tud àrtani), de a férjem unokahúgát meg nem. Szerintem nem törvényszerű az, hogy mindenkivel meg kell szakítani a kapcsolatot.
febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Be is állíthatod, hogy ne lássák, de legjobb kitörölni őket. Ha fájdalmas volt a szakítás, jobb, ha senki és semmi nem emlékeztet az egészre. Olyanok legyenek az ismerőseid, akikkel tartani szeretnéd a kapcsolatot.
febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele hogy bunkónak tartanak e? Ők már a múlt
febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgyis ő szakított veled, akkor miért számít hogy mit teszel?Az nem bunkóság, hogy ő szakít és még ő kér meg rá ( a te érzéseiddel mit sem törödve) , hogy ne tűnj el az életéből?
febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első nap töröltem meg tiltottam mindet.Tényleg mindet!
febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Mit zavar egy like? Nem írnak meg semmi, nem vagy zaklatva, én nem venném fel a tetszikeléseket sem
febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!