Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a legrosszabb tulajdonsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legrosszabb tulajdonságaid amik megnehezítették számodra a pártalálást?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem.
ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Seggfej vagyok és bunkó, lelkileg pedig üres.
ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kétkedés a jövőt illetően. Ez talán a bizalmatlanságból ered, meddig fog tartani, mikor fog otthagyni....tehát bizalmatlanság és hitetlenség.
ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves paranoiás, egy ideje figyelem a válaszaidat, szerintem se seggfej nem vagy, se bunkó. Úgy veszem ki, hogy lelkileg se vagy üres, de tuti megkeményedtél valami nagy trauma/csalódás miatt.

Bocs az offért.

On: elég ronda vagyok és nagyon kényes. Meg tisztaságmániás.

ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kövér vagyok.


És még mama hotelezek egy pár hónapig.


Nem vagyok divatos.


Unalmas vagyok, nincsenek olyan érdeklődési köreim amik nőket érdekelnek.


Kb ezek a gondok velem. 29F

ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elviselhetetlen természetem van a volt férjeim szerint. Lehet benne valami, elvégre mindkét esetben én adtam be a válókeresetet......
ápr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#4

Kedves vagy, köszönöm.

ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Paranoiás nekem rendesen szimpatikus kezdesz lenni a válaszaid alapján :D Nekem se tűnsz seggfejnek, a környezeted annak tart?


Nekem azért megy nehezen, mert van egy elképzelésem az ideális kapcsolatról és addig nem kötöm le magam, amíg nem azt találom meg.

ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem, valójában nem tart annak a környezetem. Tudok olyan embert aki igen, vagy aki egyáltalán nem kedvel.


Magam tartom annak leginkább és tök rossznak látom az emberek javát és az emberi kapcsolatokat pedig felszínesnek, semmitmondónak.. (Beleértve magamat is rossznak gondolom.)

ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Néha picit félénk vagyok, nem vagyok elég rámenős az adott pillanatban. Sokszor szuttyogok, nem lépek időben. Minimális távolság is problémát okoz, mert nem bírom az utazást. Sokan szeretik a humorom, de néha picit túlzásba viszem ami miatt sokszor tartanak nyersnek, bunkónak.
ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!