Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből gondolják az incelek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolják az incelek, hogy nekik alapból “jár”, sőt bombanő “jár”, cserébe a nagy semmiért?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Mert idióták.

Senkinek nem jár semmi alapból, gyakorlatilag még a levegő sem, azt csak használják.

ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
A valóságban nem gondolják ezt, csak ezt hangoztatják, hogy figyeljenek rájuk és foglalkozzanak velük. Nárcisztikus személyiségzavar
ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
nagy semmiért?ezt hogy érted?egyébként az egy tévhit,hogy minden incelnek bomba nő kell
ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Azert a bomba no sem ugyan az senkinek. Pl van akinek nem a nagy mellu, extra vekony,toltott szaju, 20 kilo vakolat,xxl szempillas no jelenti a bomba not.

Amugy en ritkan olvasom , hogy bomba no kellene nekik.. a legtobb atlagos not ir.

ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
4.igy van,a kérdező szimplán fogyatékos
ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze hogy átlagos nőt írnak , de lepukkant emberként akarnak normális, átlagos nőt.
ápr. 2. 13:29
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
én nem vagyok lepukkant,még se kellek az átlagos nőknek se,vagy mit értessz lepukkantság alatt?
ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Azért sokszor ki szokott derülni az, hogy legalábbis itt, a panaszkodó nyígó "incelek" átlagos alatt min. sminkeletlen topmodelleket értenek... előbb is belefutottam egy olyan kérdésbe, ahol belinkelt egy stockfotót, aminek már a szövege is az, hogy BEAUTIFUL smiling woman, hogy tök átlag... meg átlagnak mondják a fiatalabb kivitelű Palvin Barbit. Az messze nem átlag.


És ja, most lehet játszani az agyunkat, hogy jaj, akkor már vki nem felszínes, ha nem instás módon szétműtött Pamela Anderson szilikonmellű tömör plasztik gyönyör nőt akar... de bombanő az a nő is, aki közízlés szerint természetesen, cicoma nélkül 10/10es, karcsú, szép és szimmetrikus arcú, fiatal, feszes testű, hosszú dús hajú, tökéletes bőrű.


Aláírom, nem minden férfi akar ilyen nőt, aki panaszkodik, hogy nem kap. De nagyon sok igen! És azt hiszi, hogy ő ezt kiérdemelte azzal, hogy dolgozik, nem ver nőt, nem alkesz és addig hajlandó tettetni a kedvességet, amíg esélye van egy nőnél... és azt hiszi, hogy ez kuriózum, és a jóképű férfiak nem tudják hozni ezt a szintet... de közöttük is ugyanolyan mértékben van normális, mint a rondák és / vagy ismerkedésben szerencsétlenek között.

ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj már ez a szilikon mell meg feltöltött száj rég lejárt lemez, ugyanúgy mint a plázacica. Mindenféle stílusú nő lehet bombázó csak más lesz a férfi célközönsége.
ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"én nem vagyok lepukkant,még se kellek az átlagos nőknek se"


Akkor nálad nagy a baj! Egy átlagos szintet megütő pasi egyszerre több jó csajt is simán reszel...

ápr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!