Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exeddel tartani a kapcsolatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exeddel tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ha visszaemlékszem az elmúlt éveimre, kb. 50-50% hogy vannak olyan nők, akikkel korábban volt kapcsolatom és megmaradt az ismeretség, meg egy jópár olyan, akivel nem.

Téged, mint nő ez zavarna? Vagy erről jobb nem beszélni? Inkább mondjam, hogy egy régi ismerős? Őszintén szólva messze áll tőlem a hazudozás, hogy így indítsam/építsem a kapcsolatot. Inkább az ellenkezője vagyok, kapcsolat elején is nyíltan/őszintén tudok beszélni dolgokról, ami tapasztalatom szerint nem túl előnyös.


Őszinte női véleményekre volnék kíváncsi.


Egy 30-as férfi.



ápr. 2. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nők akik féltékenyek, nagy része tuti nem fogja jó szemmel nézni. Az a nő aki meg nem féltékeny lehet el fogja nézni.

Én csak a féltékeny női oldalról tudok beszélni, saját magam is az vagyok és én nem nézném jó szemmel. De ha ismerkedsz inkább említsd régi ismerős.

ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak őszintén. Lehet, hogy nem ezzel kell indítani a beszélgetést, de ha szóba kerül, mindenképl mondd el. Ha ez kizáró ok, szerintem amúgy sem egymást keresitek, mert más a mindset. Én is jóban maradtam az exemmel, és nem zavarna, ha a másik is így lenne ezzel, értem, hogy ez egy normális dolog és nem csak az lehet, hogy még mindig szereted vagy titokban összejártok
ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne ilyen exem, páromat nem zavarná. Pont elmúlt 2 hétben meglepően futottam össze kettővel is közelben, pedig nem erre laknak. Egyikkel beszélgettem is jót, páromnak teljes nyugalommal mesélhettem el. De a neten nem is fog felkeresni egyik sem, ismerem őket jól. Ahhoz ők már túl büszkék és hátrálók.


35/F

ápr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bár felmerül bennem a kérdés, ha ennyit nem lehet megbeszélni a leendő párommal, akkor lényegében mit is akarunk egymástól?!


Legőszintébben mondom, hogy akikkel tartom a kapcsolatot, nem tudok már úgy nézni rájuk, mint régen. Nem érdekelnek sem testileg, sem mint nő.

ápr. 2. 21:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Bár felmerül bennem a kérdés, ha ennyit nem lehet megbeszélni a leendő párommal, akkor lényegében mit is akarunk egymástól?!"


Ezen nincs mit megbeszélni. Nincs köztes megoldás. Akit zavar, azt zavarja, akit nem, azt nem. Neked az utóbbi típusból kell keresned párt.

Engem zavarna és nem azért, mert biztos félre mész valamelyikkel. A megcsaláson soha nem aggódtam. Ha valaki olyan, az úgyis talál rá módot. Hanem, mert szörnyen zavarna, hogy a volt nővel van megbeszélve, én mit bszok el ha valami nem kerek a kapcsolatban.

Zavarna, hogy adnak neked valamit érzelmileg, ami hiányzik. Valamit, amit nem tőlem akarsz megkapni. Különben miről és minek maradna fenn a kapcsolat?

Én mminden exemtől barátian váltam el, ha az utcán összefutunk van két puszi meg ilyen általános mi a helyzet veled beszélgetés, szülinapkor egy üzenet a falára, de ennyi. Ami ennél több, az nekem egy kapcsolatba már nem fér bele. És nem a bizalom, vagy a féltékenység miatt. Egyszerűen szerintem nem oké.

ápr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy. Én biztos nem tartok igényt egyik exemre se.
ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kiráz a hideg, ha belegondolok, hogy a pasim az exével beszéli meg a párkapcsolati gondjainkat. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy az exével bizalmasabb a viszonya, mint velem. Ha olyan fontos az exed, legyél vele. A hazudozást nem ajánlom, ha kiderül egy barátnődről, akivel dumcsizol a párod mellett, hogy az exed, az nagyon komoly bizalmatlanságra ad okot.
ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell exekkel kapcsolatot tartani? Nem féltékenység miatt kérdezem, hanem úgy egyáltalán? Régi munkahelyekre se jár vissza az ember látogatóba, hogy még 2002-ben de jó volt ott...

Csak a fiam apjával tartom a kapcsolatot, a fiam miatt. Senki mással.

Nincs harag senkivel, de minek...?

ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket jobb viszonylag az elején tisztázni hogy kinek mi fér bele. Régi ismerősként hivatkozni exre elég félrevezető és később lehet már önmagában ez probléma. Játssz nyílt lapokkal, fogalmazz egyértelműen és kérdezz. Akkor kiderül hogy zavarja -e, ha igen, akkor vagy hanyagolod ezeket a barinőket vagy keresel olyan csajt, aki elfogadja.
ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem említettem, hogy velük beszélem ki a párkapcsolati gondokat. De vannak akiket megköszöntök névnap/születésnap alkalmából. De tény, hogy egy nem túl régi szakítás után beszéltem már korábbi ex-barátnővel erről.
ápr. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!