Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartod az exeddel (exeiddel)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartod az exeddel (exeiddel) a kapcsolatot? Meddig voltatok együtt? Mióta vagytok külön? Látsz rá esélyt, hogy újra járjatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot,mert csalódtam bennük.

Az utobbi fiumat még nem hevertem ki,de már nem fogadnám vissza,nem érdemli meg,meg nem is akar mondjuk.

2011. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azt mja nem tok normálisan bezsélgetni(igaz,mert mindig kiakadok vmin), és így hiába írok rá, nem ír vissza:S:D

és am4hónapig jártunk, annak már 3,5éve

2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
L voltam
2011. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem, nem túl jó ötlet, elsősorban ha van párod, megelőzhető az ex iránti féltékenység, 1 gond megelőzve. Más felől meg, nekem pl nem esik, esne jól látni a volt pasimat egy másik nő mellett látni,mert állandóan az eszembe juttatná,hogy "mit rontottam el?" én lehetnék ott mellette

és 1év 1hónapot voltunk együtt, lassan 2éve külön, van másik kapcsolatom már :)

És a VILÁGÉRT nem járnék vele újra!

amúgy meg elköltözött még a megyéből is, az ország keleti részére és akivel megcsalt most a menyasszonya, és nem volt annyi gerinc benne,hogy megmondja,hogy "figyi ez így nem jó ne folytassuk" megjegyezném..: én szakítottam vele

2011. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Mi 1évig jártunk, ennek már fél éve. Ő szakított velem és bennem még mindig harag van,mert nagyon szerettem. 2 hónapja viszont elkezdett írogatni ami számomra furcsa. Tudtommal nincs senkije és nekem sincs.:S Azért érdekelt,hogy mások tartják-e a kapcsolatot,mert nem tudom,hogy jó ötlet-e. Még nem érzem azt hogy teljesen túl lennék rajta.Szerintetek inkább hanyagoljam? Ha rám ír mondjuk chaten ne válaszoljak vissza?
2011. aug. 18. 22:19
 6/10 anonim válasza:
100%

Háááát ha érdekli,hogy mi van veled szerintem nem véletlen, nyílván tudni akarja,hogy szabad vagy-e, ill. már a hozzáállásodból az ahogy visszaírsz neki stb. érezheti,hogy nem vagy túl rajta. Szerintem kertelés nélkül kérdezz rá,hogy mit akar. Mondd meg neki,hogy te még mindig haragszol rá meg mindent beszéljetek meg, de csak ha elmondta,hogy mi is a szándéka ezzel a felbukkanással! am én voltam aki azt a regényt írta ^^


20/L

meg sztem azért az nem elhanyagolandó, hogy miért szakított?

2011. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az egyik exemmel tartom a kapcsolatot,jó barátok vagyunk,minden meg tudunk beszélni. Igaz,mi viszonylag jó hangulatban váltunk el (4 évvel ezelőtt történt és 4 hónapig voltunk együtt),én szakítottam,de ő nem haragudott meg rám,megértette,ezért jóban tudtunk maradni. Nagyon jó ember és szerencsésnek tartok minden lányt,aki a jövőben kapcsolatba kerül vele,de én valamiért nem tudtam szerelemmel szeretni őt,ezért nem látok esélyt arra,hogy újra összejöjjünk.
2011. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:

Egyikkel sem

Melyikkel???

Melyikkel???

Nem...

2011. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1év1hónapig tartott 4hónapja lett vége, azóta összejött azzalk a csajjal akit azér dobott ki mer belém szeretett...és nekem elszídta h milyen gáz a csaj. na erről ennyit. Utál mert kidobtam szóval nem beszélünk, viszont az édesapjával nagyon jóban vagyok és ő még mindig akar minket együtt:D exem és én se akarom újra kezdeni szal esély a nullát se közelíti meg.

17/L

2011. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mert jött egy hullám,hogy nem igazán működtek a dolgok köztünk, elég sokat veszekedtünk amit nem próbáltunk meg orvosolni csak vége lett. Rákérdezni nem merek,hogy mégis miért írogat,lehet csak szeretném,ha azért írna hogy próbáljuk meg újra és ezt beképzelem magamnak.:S:D

Már elég sokat beszéltünk és ha akarna valamit kezdeményezett volna nem? Hiszen Ő szakított nem én.

Nem igazán értem,hogy miért ír,én soha nem írok neki,tehát nem kezdeményezek beszélgetést.

Nem kérdezett rá, hogy van-e valakim,de biztos tudja.

Szerintem jobb lenne ha nem beszélnénk mert így elég rossz. És szerintem csak érdekli mi van velem.

A többi volt pasimmal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot,köszönünk és ennyi.

2011. aug. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!