Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 13-14éveseknek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-14éveseknek miért kell szexelniük?

Figyelt kérdés

csak én nem értem ezt vagymi?

még azt se tudják mi az,hogy szex,de már csinálják!


2010. okt. 26. 20:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Hát én örülök ha 14 évesen szexelnek mert nekem 20 éves szüzek siránkoznak hogy nem találnak senkit :)
2010. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező nem tudod hány évesek válaszoltak most, és hány évesek amikor leszólták a tizenkét-három éveseket...

Fogalmam nincs, miért szexelnek, fogalmam nincs hol vannak ezeknek a gyerekeknek a szülei, és fogalmam nincs milyen nevelést kaptak ezek a gyermekek az elmúlt tizenkét-három évben.

Én nem tudom elképzelni mit csinál egy 13-14 éves gyerek mikor "dug" (mert nem tudom ezt másképp nevezni). Látják tv-ben, médiában, mindenhol, hallják, hogy az de jó, azt hiszik attól lesznek felnőttek és attól lesznek szépek, okosak...

Én igazából nem ismerek olyan 13-14 évest aki szexel, de lehet csak nem tudok róla:) El se tudom képzelni egy akkoracska gyerek mit tud ezekről a dolgokról.

Igazából jó lenne nekik segíteni abban, hogy megértsék a szeretkezés lényegét, ne a fizikai hanem az érzelmi oldalát is. Egy napon megpróbálok tenni ezért!...

sajnos ez van:(

2o-L

2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

én az első lap másodikja vok és 13 éves!Őszintén szólva sokat beszélünk róla meg hülyülünk hogy "Szúrnád mi?xD"

De komolyan egyikünkben sem fordul meg hogy télleg sexelnénkl:)Bár tény hogy erre én is úgy gondokj mint egy KIRÁLY dologxD

2010. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

mert mindenhonnan ez jön, tévéből, újságból, haveri körből, hogy CIKI ha nem csinálod.

szerintem nagyon gáz, de kikérik maguknak, ha valaki leszólja őket.

2010. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem minden 13-14 éves feltétlenül olyan idétlen, mint az átlag... Mert akik az ilyenekbe belemennek, nem gondolnak bele a következményekbe, nincsenek lelkileg megérve a dologra. Mert testileg már megvannak elég sokan a korosztályban. Na meg hát a külső hatások, de konkrétan olyat aki le is feküdt valakivel, csak egyet ismerek. Egyik barátnőmet, de őt sem láttam felkészültnek a dologra. Amúgy meg szerintem 16-17 éves korig inkább petting.
2010. okt. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
50%

Tapasztalatból tudom, hogy már ilyen korban is elég komoly kapcsolatok vannak, melyek elég sokáig eltarthatnak...

A párok nem tudnak egymással mit kezdeni, ezért hát kipróbálják.. Szerintem ebben csak az a durva, hogy ha valaki nem szeretné elveszteni a szüzességét akkor miért keres 13évesen magának párt?

Én azt mondom, hogy mindenki azzal veszítse el akiben megbízik, akit szeret, és nem 2-3hónapja van együtt az illetővel..

2010. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mert jól esik nekik...
2010. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Killerdecsy ***** válasza:
Szerintem egy irigy kurv@ vagy
2012. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!