Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 13-14éveseknek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 13-14éveseknek miért kell szexelniük?

Figyelt kérdés

csak én nem értem ezt vagymi?

még azt se tudják mi az,hogy szex,de már csinálják!


2010. okt. 26. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudnák, akkor nem is tudnák csinálni.. :D
2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol láttál te ilyet?

Egyaltalán mér vádolsz te minket??

Miattad muszály volt félbehagynom egy menetet a csajommal!!

2010. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják csak tudják mi az...De hát érdekli is őket a dolog, akkor csinálják, miért zavar téged?:O
2010. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
neked mért fáj hogy ők szexelnek ?:D
2010. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is akartam csináli,meg folyton a sexről dumáltunk de nem igazán jött össze.Ök már csinálják nem csak pofáznak mint mi.jó nekik.
2010. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Persze tudják mi az..

Talán azért jött ez nagyon hamarabb életbe mert vannak akik már e-korban mennek el bulizni és persze jön az hogy rossz társaságba kerül, vagy összejön ott egy idősebb sráccal akinek már több kell mint maximum néhány csók..

És egyszerűen úgymond "szerelmes" majd mikor a pasi azt mondja neki, hogy elhagyja ha nem fekszik le vele, kétségbeesésében megteszi.. De ne általánosíts! Azért legtöbbünknek van elég eszünk..

2010. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak nem irigyled őket?
2010. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

mert:

-jogaik vannak

-mert már felnőttek

-mert ők tudják, hogy nekik mi a jó


persze ez nagyon nem igaz, de állításuk szerint ez így van. arról senki se szólt, hogy ezt is ésszel kellene elkezdeni.

2010. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nem irigylem őket, van barátom is.. ;)


de amugy meg érdekesek vagytok,ti is ám ...itt eddig egy csomo helyen olvastam,hogy hogy leszóljátok akik,13-14éves korukba már szexuális életet élnek,most meg már véditek.ennyi;)

2010. okt. 26. 20:29
 10/18 gratis30 ***** válasza:
50%
Te is egy nagyképű majom vagy csupán és baromira ráérsz. De különben jó megélhetést biztosítanak a nőgyógyásznak a jobb abortusszal. No meg ki tenné fel nekünk itt folyamatossan, hogy " Terhes lehetek-e ha csak.....". Tökre uncsi lenne itt ez a téma nélkülük komolyan. De ha te is ebbe a korosztályba tartozol tudom sajnálni a szüleidet.
2010. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!