Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő ha férfit visz autójával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő ha férfit visz autójával mielőtt egyáltalán összejöttek volna, akkor abból már szex sosem lesz?

Figyelt kérdés
Mert ez ugye tudat alatt valamilyen szinten egy megfordított, passzív szerep a férfire nézve nem?

ápr. 8. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez ebben a formában hülyeség. Van olyan nő, aki ezt nem így látja.
ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
A fiam apjának jogsija sem volt anno, mikor én a Kispolszkimmal fuvaroztam:) Még gyerekünk is lett.
ápr. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2


ez érdekes szempont amit írtál, Kispolszki, 80-as évek, arra gondolok akkor autó nem volt olyan férfiassági szimbólum mint most

ápr. 8. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Senkit nem viszek sehova. A semmiből nyilván kapcsolat se lesz.
ápr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

90-es évek volt.

Az autó férfias szimbólum, mióta világ a világ. Na nem a Kispolszki:)

ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

# 4


tehát akkor egyetérteszz hogy ez csak fordítva működik. Ha te nő vagy akkor a férfinek kell vinnie téged az autójával, nem fordítva.

ápr. 8. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"arra gondolok akkor autó nem volt olyan férfiassági szimbólum mint most"


Most is a férfiak közt az.

ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pasi vagyok azt szoktam csinálni mintha lerobbanék a kocsival és kelletem magam hátha megáll egy jó kamionos faszi és elvisz
ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
6-osnak: kelleni nem kell vigyen sehova, van kocsim megyek azzal. Egy nőt nem így kell megfogni.
ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Most is csak a férfiak közt férfiassák szimbólum. A nők le se szarják
ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!