Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Diákok, volt hogy összejöttete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diákok, volt hogy összejöttetek tanárotokkal/ vagy tanárok, diákotokkal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy vannak-e itt olyan diákok, akik összejöttek egy tanárukkal vagy esetleg olyan tanárok, akik meg egy diákjukkal? (Főként középiskolában) Ha igen, akkor mért történt? Mi volt a háttérben? Szerelem vagy csak szex? (Esetleg érdek?) Elsősorban saját tapasztalatokat szeretnék, nem olyan válaszolókat, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy ez milyen. És légyszi írjátok le az akkori saját korotokat és a tanár/diák akkori korát is! Köszi! :)

És tényleg csak normális válaszokat adjatok légyszíves! Előre is köszönöm!!



2012. aug. 27. 00:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jaj és bocsi, esetleg azt is leírnátok, hogy mi lett a vége? Köszi!
2012. aug. 27. 00:21
 2/12 A.Romanov ***** válasza:
91%
Az egyik volt középsulis tanárom összejött egy diákjával. Azóta 2 gyerekük van :)
2012. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A.Romanov, köszi a választ! És hány évesek voltak, amikor összejöttek?
2012. aug. 27. 00:25
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Biosztanárunk előzô sulijában összejött egy végzős 18 as csajjal, kirúgták onnan a kujon úrat azóta nálunk tanít
2012. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Én keverek az egyik tanárommal. ő 23éves én 18. semmi háttérszándékom nem volt és nincs. a suliba jött tavaly és szinte mindenki oda volt érte, én meg nem vagyok az a megyek mindenki után alkat ezért nem nagyon érdekelt. elfogadtam, hogy jó pasi és ennyi. aztán mentem VOLTra és ő is ott volt. már ittam picit és ő is. és elkezdtünk keverni igazából csókolóztunk is. egész jól elvoltunk. VOLT után meg elkezdtünk chetelni. azóta is találkozgatunk csókolózgattunk meg le is feküdtünk, de hivatalosan nem vagyunk együtt, mert őt kirugnák). nem tudom ha elkezdődik a suli lesz-e valami, mert énnekem még 1 évem van és nem akarom, hogy őt kirugják, de közbe meg szeretek vele lenni.. anyumnak már bemutattam és azt is elmondtuk neki, hogy a tanárom, őt mondta, hogy amíg én nem használom ki, a helyzetet neki nincs ellenvetése csak suliba figyeljek a tanulásra ő meg a tanításra és kész.
2012. aug. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!!!

Azért érdekel még pár 'story'! :)

2012. aug. 27. 10:37
 7/12 SZJG ***** válasza:
87%
Nekem a volt sulimban egy lány ( 18 ... végzős volt velem együtt) összejött a tanárunkal. Ő olyan 28 éves lehetett de ezt soha sem tudtam meg konkrétan hány éves. És ezt titkolták amíg elnem ballagtunk, azután 1 év múlva elmondták mert akkor már úgy sem oda jártunk, és nem lett volna semmi következménye ennek. Szóval elkezdtek nyiltan találkozgatni és együtt jártak. Aztán nem hittem volna de össze is házasodtak. Viszont ez a házasság tartott 2 évig kb aztán elváltak és most úgy tudom mind 2 egyedüláló.
2012. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

SZJG, köszi a választ! :)

De még sokra vagyok kíváncsi! Írjatok még, légyszi! :)

2012. aug. 28. 19:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Én távol állok az ilyenektől, de velem volt már ilyen sajnos. A tornatanár rám nyomult középsuliban. :S :O

Addig zaklatott, hogy szóltam a szüleimnek ők meg az igazgatónak és felfüggesztették a csávót pár hónapra. Bár kirúgták volna! :S

2012. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Az egyik tanárom összejött a diákjával pár nappal azután, hogy a csaj leérettségizett (a csaj 18 volt, a tanár 29), de a tanár rám is hajtott, elég rendesen.. le akart fektetni.. aztán mikor mondtam neki, hogy kösz nem, rá 2 napra összejött a "barátnőjével" akit előtte mindig mondott, hogy milyen hülye meg ronda meg stb.. (elég jó haverok voltunk az illető tanárommal, csak aztán megmutatta, milyen igazából, és azóta távol tartom magam tőle... Bár nehéz, heti 10 órám van vele xD de egymásra se nézünk kb.)

1 éve vannak együtt.

19/L

2012. szept. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!