Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt ki az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt ki az exem a barátai közül egy év után, a komplett családomat meg nem??

Figyelt kérdés
Nem, nem akarok összejönni vele, csak fura, hogy az összes rokonom ott virít a barátlistáján, de engem meg kijelölt. Most nem fértem volna ott el, ha már a szakítás után nem tiltott? :D
ápr. 9. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.. Csak épp neki kell feltenni.

Amire én tippelni tudok, hogy esetleg zaklattad őt. Ha nem akkor esetleg össze jött valakivel és az illetőt zavarta, hogy barátok vagytok az oldalon. A nyugalom kedvéért pedig téged kitett, a családod nem zavarta az új partnert, ki tudja.

Más nem jut eszembe.

ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pusztán elfelejtette, hogy a családtagjaid is az ismerősei...


De ha idáig nem volt fontos és most törölt ki, akkor vagy most jött képbe nála valaki vagy mostanra felejtett el és döntött úgy, hogy töröl.

ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogy zaklattam, nem beszéltünk azóta egyszer sem, meg nem letiltott csak kijelölt. Élem az életem, csak rá szoktam csekkolni exekre, kivel mizu, mindenféle hátsó szándék nélkül. Ha lenne is csaja, honnan tudná, ki vagyok? :D Ki mutatja meg az új barátnőnek, hogy na ő volt az exem? Nem voltak fent közös képek sem, azokat leszedte rég.
ápr. 9. 18:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

,,Ki mutatja meg az új barátnőnek, hogy na ő volt az exem?"


Egy féltékeny/ alacsony önbecsülésű barátnő erejét soha ne becsüld le :D Lehet, hogy megkérte az exed, hogy mutassa meg az exeit.

ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát nem ilyennek ismertem meg, hogy megmutogatná őket, nem hiszem, hogy jól kijönnének egy féltékenykedő lánnyal, nem szerette a felesleges hisztit soha.

Persze jó magyarázat, csak tőle furcsállnám.

ápr. 9. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az új csaja kitöröltette vele az exeit
ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan nagy a világ, hogy senki ne tudná, hogy te vagy az exe. Valaki csak tudja. Lehet közös ismerős is akivel összejött, vagy közös ismerős kidumálta az új nőnek. Lehetőség mint a tenger. De az lehet, hogy szimplán rákérdezett az új csaj és ő korrektül megmondta és, hogy ne legyen semmi félreértés kitörölt.
ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is csaja van, eddig ki volt írva, hogy szingli, most meg nincs kint semmi. Mondjuk akkor sem értem, mit zavartam, de mindegy. Soha nem posztolok, szóval nincs mit nézegetni a profilomon, ha esetleg ez zavarná a lányt, hogy feldobhatja neki a dolgaim, mint mondtam, nem beszéltünk soha, de mivel nem tiltott, ha akarnék, simán írhatnék neki így is🤷‍♀️
ápr. 9. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja hogy lásd a közös posztokat az új párjával. Én sem szeretném hogy az exem lássa, azt akarom hogy ne is gondoljon rám, nemhogy nézegesse az életemet. :D a családja nem érdekel, őket én sem töröltem.
ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9# Jó de épp ez az, hogy a családom ott van, ismeri húgomat, pontosan tudja szerintem, hogy első dolga lenne átküldeni nekem a screenshotot, hogy “nézd már xy új csaját!!!!!” :DDD
ápr. 9. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!