Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feszült vagyok, rossz kedvű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszült vagyok, rossz kedvű és türelmetlen az utóbbi időben. Már a családomat, barátaimat, páromat is nehezen viselem el magam körül. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Próbáltam teákat, kikapcsolódni, pihenni, de úgy érzem mintha minden fojtogatna. Mintha mindenkinek meg kéne felelnem de nem tudok és nem is akarok.

Érettségizni fogok, elég körülményes a felvételizés is, és idegesít hogy az iskolában a helyett hogy készülnénk az érettségire szinte semmit sem csinálunk.

Tartom magam, nagyon igyekszem, és tudom hogy ilyen az élet, nehéz és sosem lesz könnyebb de most nem tudom mi ütött belém.

Ha tehetem akkor egyedül akarok lenni, ezért a párom is megjegyezte már hogy mostanában magamba fordultam. Nem akarom elveszíteni őt sem, de nem érzem azt hogy önmagam vagyok.


2015. febr. 8. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon rástresszelsz a továbbtanulásra, kicsit lazulnod kellene. Sokára lesz még az érettségi, van még időd tanulni rá bőven, engedd el magad. Tedd félre a tanulmányaidat 2-3 napra és menjetek el valahová, valami csendes helyre pihenni. Nincs okod aggódni, nem lesz semmi gond.
2015. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg régen b**asztak már meg úgy igazán, illetve régen elégítettek már ki rendesen.
2015. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb feszültség levezetés ilyenkor,ha szeretkeznél egy jót,vagy csak kérd meg a csajodat,hogy verje ki..
2015. febr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok a "csaj". :D Bocsánat, ez lemaradt. De köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem egy kicsit besokalltam.

2015. febr. 8. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dobj be egy Snickers-t.
2015. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!