Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiknek párjuk sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek párjuk sokkal kevesebbet keres, és működik a kapcsolat, ezt hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen esetben biztos hogy van valami eltitkolt probléma ez miatt, csak nem mutatják kifelé, de törvényszerűen mindenképp zátonyra fog futni a kapcsolat?


Nők nagy része nem véletlenül mondja hogy minimum azt elvárja amit ő is letett az asztalra. Az evolúciós dolgokat, és az évezredek alatt megszokott dolgokat nem lehet felülírni.



ápr. 10. 07:26
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
84%

Minden este könnyesre sírja emiatt a pàrom a kispàrnàt.


Ő orvos, én nem.

ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne általánosíts. Nem minden nő van így ezzel. Én sem. Én többet keresek mint a párom, és mégis minden rendben van. Nem érdekelt sosem, hogy mennyit keres. Ha valakiben megtaláltam amit kerestem, akkor miért számítson nekem a pénz? Nem a pénz fog feleségül venni, de még csak megvigasztalni sem, csak is az ember párja!
ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Amíg a férfi nem egy minden pénzt elherdáló nincstelen, addig krvára senkit nem izgat, ha kevesebbet keres. Azért szoktuk ezt mondani, mert valószínűbb, hogy aki ugyanúgy keres kb mint mi, az partner tud lenni az életmódunkban, de nem mindig ez a helyzet, most ha én keresek 600 ezret, az nem jelenti automatikusan, hogy minden nap a steakhouseban ebédelek és minden hónapban wellnessezni járok és évente háromszor nyaralok a Maldív szigeteken. Simán lehet, hogy csak egy kényelmes életet élek, amivel a 350-400 ezres férfi is tudja tartani a lépést, mert egy nyaralásra ő is tud félretenni meg 2-3 hetente egy fizetős programra, néha 1-1 városban kajálásra stb. De lehet keres ugyanannyit mint mi, de közben hitele van, szerencsejátékfüggő, 600 ezres fizuból 400 ezres albit bérel, szóval önmagában csak ennyi, hogy mennyi a fizetése, sokmindent nem mond el.
ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem mindegy mik a kiadások. Van egy családi házam, aminek nem 20 forint a fenntartása. Meg is van a különbözet. Neki ilyen extra kiadása nincs.
ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Vannak lelkileg és szellemileg elég erős ffiak, akik ebből nem csinalnak problémát. Dolgoznak ők is, csinálják, amit szeretnek, nem tehetnek róla, hogy annyit keresnek amennyit.


Ez ilyen rendszervaltás elötti berögződés, hogy a nő csak és kizárólag kevesebbet kereshet, mindog olyan ffit kell keresnie, aki többet visz haza... 🙄 Szakadjunk már le erről.

ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Barátnom fodrasz, sokkal tobbet keres mint én IT-ban. Orulok neki, hogy ilyen sikeres
ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám orvosi bért kap, apukám pedig minimálbért. De náluk minden közös, nincs enyém meg tiéd. Plusz apa nagyon jó ember, lehet rá számítani, humoros, segít ott, ahol csak tud. Ez pedig többet számít, mint a pénz:) Az én kapcsolatomban is én keresek többet, de a páromnál kedvesebb, jobb embert nem ismerek.


Gondolom ha ahhoz lennék szokva, hogy havi 1x külföldön nyaralok, veszem/veszik nekem a drága ruhákat, akkor fontosabb lenne, de úgy, hogy nincs ezekre igényem, meg szeretjük az ingyenes programokat, így abszolút nem zavar:)

ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A parom IT-ben dolgozik kb. 5x annyit keres mint en. Igazabol senkit nem izgat. Azok probelmaznak ezen jellemzoen, akik durva kisebbsegi komplexusban szenvednek. Oszinten az sem zavarna, ha en keresnek tobbet, a lenyeg ugyis az, hogy legyen, amire kell.
ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyunk együtt, már többször is változott hogy ki keres többet, mindkettőnknél volt új képesítés, munkahelyváltás, stb. Nem is értem sokan miért kezelik úgy a bért mintha életed végéig fix lenne. Nekünk csak az számít hogy a közös bevételünk fedezzen mindent, nem fillérezgetünk hogy most jelenleg épp ki talált jobb melót mint a másik. :D
ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerváltást követően édesapám tudományos pályán maradt, édesanyám átment a privát szférába, ahol a többszörösét keresi. Igaz, mire ezt a döntést meghozták, már több mint 15 éve együtt voltak, de az azóta eltelt több mint 30 évben sem okozott semmi problémát.Anyu büszke apura, hogy tanszékvezető, számos tudományos cikk szerzője, apu büszke anyura, hogy milyen sikeres üzletasszony. A siker nem csak pénzben mérhető, ami számít, hogy fel tudnak nézni egymásra, és szívből örülni egymás sikerének.
ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!