Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Nincsenek egymás előtt titkaink.

Tudjuk egymás jelszavait, és ebből nincs is gond, persze ő kezdeményezte ezt hogy tudjuk.

Hétfőn este elment tőlünk, aztán msnen még beszélgettünk.

Mondta hogy van egy ismerőse aki mondta neki hogy találjon már neki egy nőt.

Ő meg felregisztrált társkeresőoldalakra 2 re is.A saját emailjeivel.

Ebből még nem is csináltam gondot.

Meg sem néztem az e-mailjét csak tegnap vártam és nem jött msnre, ezért felmentem, aző msnjére hogy beszéljek az unokatesójával.

Felmentem és eddig nem volt senki a kedvencek között csak én meg az uncsija, most viszont 3an voltunk.

Egy nő is.

Felhívtam hogy jöjjön már fel msnre mert beszélnem kellene vele valamiről.

Azt mondta ma nem tud.na mondom szép, már le is vagyok építve.

És kérdeztem hogy ki az a nő az msnen?Elkezdte mondani hogy az a nő írt neki emailt hogy vegye fel msnre,a baj csak annyi hogy aztán megnéztem és olyan üzenetet nem is láttam.

Szerintetek túl reagálom?Miért akar másnak szerezni nőt amikor így elveszítheti a sajátját?!


2010. okt. 27. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne hagyd hogy hülyének nézzen.Sztem figyeld a reakcióit, és ha ludas a dologban, akkor úgyis kiszűröd.Ha valóban csak segíteni akar haverjának, akkor meg túlreagálod.De ne cselekedj elhamarkodottan 20/F -Sz-
2010. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is ez butaság volt, hogy megadtátok egymás jelszavát. Azért mondom ezt mert én is hasonló helyzetben voltam, mindenki tudott mindent, és akaratlanul is ellenőriztük egymást. Na már most ez már alapból nem jó, mert a bizalom így nem lesz meg. Ne akard látni mit csinál, ha mecsal vagy vmi rosszat csinál fel fog tűnni neked, hogy másképp viselkedik, és ha annyira jó a kapcsolatotok akkor ezt megbeszélitek. Javaslom váltsatok jelszavat és kezdjétek előlről tisztán, de persze előtte tisztázzátok le ki az a nő? Én is kiakadnék, de attól függ meg tudja e magyarázni úgy hogy az még hihető is lehet, de azért elég bizar.
2010. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:( én már megváltoztattam párnapja és nagy veszekedést csinált belőle.

Ő tudni akar mindenről.

Én ellenkeztem ennél is hogy megadjuk hisz bizalom kell hogy legyen és akkor nem kell megadni.

De ő hallani sem akart erről.

2010. okt. 27. 09:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Most néztem hogy írtak is az emaliben magáról és egyáltalán nem a barátom magassága/testsúlya szerepel és a telefonszám is más.Akkor megnyugodhatok?
2010. okt. 27. 09:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor az ő fejébennagy gondok vannak, tarts ki amellett hogy nem adod meg neki, mert ez így nem egészséges. Hidd el én is ilyenvoltam régen barátommal tudni akartam, nem adta meg, mert hogy bízzak meg benne, és megbíztam benne, mert sokat beszélgetünk és téyleg érzem hogy nincs aggódni valóm, és megköszöntem neki, hogy nem adta meg, mert ez már komolyan egy betegség volt nálam. Nem szabad megadnod, bízzon meg benned, ha nem megy, veszekedjen, ne érdekeljen.
2010. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pff egyeseknek milyen problémáik vannak. megy a sz*rkeverés. Örülök, hogy nem egy ilyen bolond barátnőm van. Nem lehettek több 15 évesnél.
2010. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!