Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem/szex kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem/szex kategóriába érzelmileg még kiforratlan emberek válaszolnak, vagy tényleg ennyire sivár, és lelketlen lett az emberek egymáshoz való viszonya?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket, és azt látom, hogy egy nő, csak akkor, és kizárólag akkor nő, ha semmire nem mond nemet, szülés után tökéletes az alakja, a hüvelye nem tágul ki... Komolyan mintha rabszolgapiacon válogatnának!

Ezek csak kiragadott példák, a nők is képesek úgy beszélni a férfiakról, hogy kinyílik a bicska a zsebembe!


2010. okt. 27. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai világban egy 14 éves lánynak az az egyik legnagyobb problémája, hogy ő még szüz. Én csak remélem, hogy ők is megváltoznak majd. Valóban ma az a trendi, ha a nő két-három gyerek után is bomba alakú, de ha jobban megnézed az embereket, azért nem ezt látod. Nézz körül a tizenévesek között. Látsz közöttük jó alakú, okos lányt? Mert én csak nagyon keveset, vagy már 15 évesen elhizottak, vagy anorexiásak. Szerencsére én azt tapasztalom, hogy a férfiak többsége csak addig bukik az üres fejű plázacicára, amig nem akar komolyabb kapcsolatot.
2010. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezerszer elgondolkodtam már rajta, hogy mi lesz ezekkel a tinikkel később, amikor már nem lesznek "tökéletesek". Úgy a férfiakkal, mint a nőkkel. Figyeld meg, hogy egy jó 10 év múlva lesz egy 25-30 éves kiélt depressziós, agyon plasztikázott korosztályunk. Döbbenetes, hogy mennyire a feszínes dolgok kapnak ma szerepet a kapcsolatokban. A minap valaki feltett egy kérdést, hogy ciki-e, ha még 24 évesen szűz. Hát szegény lány kapott hideget meleget olyan tizenévesektől, akik már bárkinél tapasztaltabbak ezen a téren. És szépen eljutottak a válaszolók oda, hogy ciki. Ciki, ha valaki 13 évesen még nem hempergett az árok szélén agyon drogozva, ittas állapotban valamelyik hasonló állapotban lévő barátjával.

Huszonéves ismerősöm 3 gyerek után (ház nincs, lakni anyóssal, egzisztencia nincs, gyereknek enni adni nem mindíg tudnak)fizetési részletre mell plasztikát csináltatott, mert "a mai társadalom és a férjem megkívánja". Hát ez igazán szomorú.

1. Nekem a külsőmmel csak a férjemnek kell, hogy megfeleljek. Értem ezalatt azt, hogy a melleimet a férjem látja csak, jól megválasztott melltartó meg csodákat tesz.

2010. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gyerekek még, majd felnőnek.
2010. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, utolsóéhoz fűznék hozzá annyit, hogy az itt válaszolók jelentős többsége (70-80%-a) 12 és 18 év közötti. Úgyhogy erre kár alapozni :)
2010. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem arra alapozik, hogy mit mond egy 12-13 éves egy névtelen fórumban. Csak ha vissza gondolok ilyen idős koromra, eszembe nem jutott k**vát csinálni magamból, hogy kortársaim befogadjanak. Ez a megdöbbentő.
2010. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
jó, csak az meg a másik oldala, hogy én huszonéves nőként is sokszor írok olyat, amire megkapom, h "12 éves kis hülye", csak mert nem értek egyet mondjuk a döntő többséggel ... van ennek egy ilyen árnyalata is
2010. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

18-20 éves koromig én is ugyanilyen hülye voltam párkapcsolat terén . És csodálkoztam hogy nincs egy 1 hónapnál hoszabb kapcsolatom . Azóta rájöttem hogy nagyrészt én (is) voltam a hülye mert leginkább a külsőségekre alapoztam és aztán csodálkoztam hogy egy érzelmi sivatagban találtam magam .

Azóta már megváltozott az értékrendem és láss csodát boldog kapcsolatban élek már jó ideje :)

Szóval valószínüleg egyszer ők is felnőnek majd , de ez a kor mindenkinek máskor jön el . Van hogy 20 van hogy 30-40 évesen nő be a fejük lágya , de lehet hogy hamarabb vagy épp még késöbb .

Mindenki más .

2010. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

na ja a mai értékrend hordj olyan ruhákat amiből mindened kilóg és már 13 évesen le kell!! feküdnöd valakivel mert ha nem ki vagy közösítve, sajnos ez egy ilyen világ.És ennek a generációnak viszont nem fog igazán benőni a feje lágya.Kapcsolat terén talán igen,de az intellektuális szintjükön már nem lehet segíteni:D amilyen tankönyvek vannak ma az inkább csupa kép mint betű.

(Hülyegyerecknek meg azt üzenem ajánlom hogy dicsérje meg az ichigómat:P)

2010. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok hú, de idős, de megdöbbenek azon, amit a mai tizenévesek művelnek. Most született babánk, és így elgondolkoztam rajta, hogy mekkora felelősség van rajtunk, hogy ezekből a pici emberkékből igazán jóérzésű, boldog embereket neveljünk. De ezekkel a hatásokkal megküzdeni, és elérni, hogy szeressék önmagukat, és majd azt a párt is ne csak szeressék, de tiszteljék is, akit maguk mellé választanak... Nem könnyű feladat.
2010. okt. 27. 11:28
 10/15 anonim ***** válasza:
A szüleink ugyanezt gondolták rólunk. A szüleinkről pedig a nagyszüleink.
2010. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!