Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál különösen figyelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál különösen figyelmes emberrel, akinek a legapróbb dolgok is feltűnnek?

Figyelt kérdés

Aki még azt is észreveszi, hogy ezúttal más márkájú zsebkendő van nálad, mint szokott lenni.

Profin olvas a testbeszédből, és ehhez hasonló dolgok.


ápr. 11. 09:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez jó.
Ne, mert frusztrálna, hogy mindent tud rólam.
15 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Nem
ápr. 11. 09:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ez nem jár együtt számonkéréssel, illetve nem kell magyarázkodnom (pl. miért vettem most másfajta zsepit).
ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek többsége észreveszi az apró dolgokat és tud olvasni a testbeszédből, csak nem foglalkoznak vele. Nekem kifejezetten tetszene, ha valaki apróságokat is észrevenne velem kapcsolatban, mert eddig nagyon dolgokat se vettek észre.
ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem a szőrszál hasogató férfiakat.
ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is feltűnnek ezek majdnem mindenkinek. Csak nyilván nem fogok nagy ügyet csinálni belőle, hogy most nem Zewa van nála, hanem Kokett :D Nincs minden apróság mögött valami mély jelentés.
ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az ilyenek észrevsznek egy foltot a tükrön de azt már nem hogy ablakot ajtokat szekrenyeket szellőzőket is pucoltam es lóg a belem is. De egy folt és máris szerinte igenytelen vagyok.


Vagy azt nem látja hogy bombanő 170 es párja van akire csorog mindenki nyála, de azt igen ha van egy pár anyajegy a karomon és csak ahhoz fűz kommenteket, máshoz nem. Jó szava az valahogy nincs.


Sokan csak akkor nyitják ki a szájukat ha rosszat lehet mondani. Más esetben szájzárjuk van.


Nem szeretem azokat akik elvesznek a részletekben.

ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Profin olvas a testbeszédből, és ehhez hasonló dolgok."

Abban az esetben, hogyha ez a dolog nem fordulna át egy olyan irányba, hogy minden mozdulatomért magyarázkodnom kelljen. Volt egy ilyen exem.. mondtam valamit és állandó jelleggel a pszichológiai szakos múltját hozta fel, amit hozzáteszem, el sem végzett, de ennek ellenére is előszeretettel elemezgette volna a mondandóm.

ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem kell magyarázkodni a zsebkendő, és semmi miatt. Csak egyszerűen ilyen ember, hogy figyel a részletekre. Ez saját magára nézve is igaz, pl. sosem felejt el beágyazni maga után, akkor sem, ha siet.

A kérdés csak arra vonatkozik, hogy zavarna-e az, hogy valaki ennyire ügyel a részletekre.


Olyan ez, mint amikor te észreveszed, hogy valakinek félrecsúszott a nyakkendője, de nem hozod ezzel zavarba, max akkor szólsz, ha nagyon muszáj.

ápr. 11. 12:03
 9/14 anonim ***** válasza:
És megszólna, ha én felejteném el a beágyazást? Elvárja tőlem is ezt a fokú figyelmet?
ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés csak arra vonatkozik, hogy zavarna-e az, hogy valaki ennyire ügyel a részletekre."

Amit írsz példának, hogy beágyazás, az nem zavarna. Mivel az én szememben alap, hogy beágyazok, de egyébként értem mire gondolsz.

ápr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!