Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság keresztény férfiként ismerkedni?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 12:50
1 2
 1/11 gergelice16 ***** válasza:
33%
Az utcán egyre nehezebb. Az tapasztaltam sajnos, hogy az utcán egyre inkább terjed, hogy lenézik a keresztényeket. Én egy keresztény közösségben találtam meg a feleségemet.
ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak internetes keresztény társkeresők is. Azt mondjuk nem tudom, hány tagjuk van és mennyire aktívak.

Azzal egyetértek, hogy ha egy adott gyülekezethez tartozol, akkor próbálj az ottani fiataloknak szóló rendezvényekre eljárni, fiatalok közösségébe bekerülni, és onnan ismerkedni.

ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

1

A hittérítőkre gondolsz, hogy lenézik őkez?

ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A normális embereknek semmiféle problémája nincs a vallással
ápr. 11. 15:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ mennyire vagy vallásos. És igen, manapság nem olyan "divat" a vallásosság.

Én keresztény vagyok,de nem járok rendszeresen templomba, ünnepekkor szoktam csak viszont van hitem. Én mindenképp templomi eskuvot szeretnék, de a párom sajnos nincs megkeresztelve, de ő is a keresztény nézetekben hisz. Sajnos ódzkodik attól hogy megkeresztelkedjen ennyi idősen, de remélem meggondolja magát ha oda kerül a sor, ugyanis néha emlegeti az eljegyzést. Nem tudom mi lesz...na kicsit eltértem a kérdés lenyegétől😀

ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

5

Ha attól valaki nem normális lesz, hogy van kritikája a vallással szember, akkor te eléggé dogmatikus lehetsz. Ami szerintem pont az egyik problémája a vallásnak. De amúgy szerintem az egyházakkal van probléma inkább, akik az emberek megvezetéséből profitálnak. Meg azokkal, akik a tudományt tagadják (pl. meggyőződésük, hogy nincs evolúció, nem is volt, 6000 éves a Föld, stb)

ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz valaki dogmatikus attól hogy nem szereti a vallás utálókat, vannak pl ateisták akik nem utálják a vallást
ápr. 11. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem beszéltem vallás utálatról. Csak kritikáról, sz nem ugyanaz.


Viszont a vallás dogmatikus, áshogy nem tudna működni.


De mindegy ez, ha nem vagy pl. evolúció tagadó, vagy ilyesmi, akkor szerintem a legtöbb nem vallásosnak semleges a vallás, a vallásosoknak meg előny (kivéve talán, ha más vallásban hisz, akkor lehet hátrány inkább)

ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális ember vagyok, nincs bajom a vallással, de nem is értek a te hiteddel egyet. Akkor működhetne ez egy ateista nő és közted, ha nem akarod ráerőltetni a vallásod, nézeteid, nem rángatod el a templomba és nem beszélsz neki folyamat istenről. Persze lehet beszélni róla, de ne menj át hittérítőbe. Ha egy ilyen kapcsolatot fenn tudtok tartani, hogy elfogadjátok a másik vallását/ nem vallásosságát, akkor szerintem kialakítható egy párkapcsolat.
ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ateista nőt szeretnék
ápr. 11. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!