Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme úgy társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy társkeresőre mennem hogy nincs "egyenesbe" az életem?

Figyelt kérdés

Nyilván nem hazudnék magamról, őszinte vagyok.

És az az igazság h szívesen barátkoznék,ismerkednék, nyitnék lányok felé

Na meg kipróbálnám a facebook társkeresőt is, kíváncsi vagyok milyen.

Az hogy nincs egyenesbe az életem több tényezős dolog, de ezen szeretnék én is változtatni, csak pokoli nehéz, de vannak terveim, céljaim amiket megakarok valósítani.

És ha nem is kimondottan társat keresni hanem barátkozni velük az is jó lenne.

Rossz hogy ezek miatt a problémáim miatt kellene lemondanom erről. Eddig úgy voltam vele hogy nem is voltam fent nagyon ilyen oldalakon meg el voltam egyedül magamba, de időről időre elő jön bennem ez és hiányzik h kommunikáljak nőkkel.

F


ápr. 12. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni nyugodtan, de párkapcsolattal inkább várhatnál még.
ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátkozni igen.
ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat, épp nemrég történt. Nekem sincs még teljesen rendben az életem, de már rengeteget javult a helyzetem. Sok olyan sztorit olvastam, hogy mások hogyan jöttek össze, a párjuk ilyen meg olyan volt, csak a kapcsolat közben kikupálódott ki. Megfordult a fejemben, hogy lehet túl maximalista vagyok magamhoz. Erre bepróbálkozott nálam valaki ezen az oldalon, általában nem válaszolok, gondoltam adok egy esélyt. A jelentkező nekem teljesen megfelelt volna, amin én voltam a legjobban megdöbbenve. Neki leírtam, hogy mi a helyzet, dobott :D

Azóta ha volt is bennem egy kis halvány remény, már elástam magam mélyre.

Tanulság, csak akkor vágok társkeresésbe, ha helyrehozok mindent. Azóta is emésztem magam kit szalasztottam el. Szerintem jobb ilyen érzésektől megkímélni magunkat. Épp elég teher az, hogy nincs rendben az életünk.

35N

ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Hasonló cipőben járok és most nem is kívánok senkit magam mellé. De ha kívánnék is, azt mondom: a jelenlegi élethelyzetemben nem érdemes. Nincs kedvem senkinek magyarázkodni…


33F

ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi az egyenes. Amikor úgy éreztem, hogy be tudok engedni egy nőt az életembe, nem sokat tököltem. Beregisztráltam az értelmesebb társkeresőkre. Így is egy évembe telt, hogy párt találjak. Nem azért, mert sokat válogattam, hanem mert minimális randi jött csak össze.

Még most sem mondanám, hogy egyenesben van az életem, de könnyebb a küzdelem, hogy nem egyedül vagyok.

45F

ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit értesz azon, hogy nincs egyenesben az életed. Mert nem mindegy, hogy 4 hónapja tiszta exalkoholista vagy, vagy éppen "bonyolult kapcsolatban" valakivel... előbbivel is neccesen találsz vkit, de nem lehetetlen... utóbbival elküldenek a halál f...ára, ha komolyat keresel. Meg azért vannak azok a szélsőséges esetek, amikkel elég nehéz, de nemcsak társkeresőn (pedo tendenciák, emberölés miatt sitten volt, férfiprosti volt stb).
ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!