Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy nagyon nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy nagyon nehezen indult a párkapcsolatod,nöcögősen de végül minden egyenesbe jött?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanra gondolok ahol távkapcsolatban voltatok,ritkán tudtatok találkozni és nehezen?
2023. jún. 19. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Ami döcögősen indul az halott ügy..

Volt távkapcsolatom, minden hétvégét együtt töltöttünk mert együtt akartunk lenni, hétközben ő dolgozott én tanultam.. nem éreztem így nehézségnek a távot.

2023. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Minek erőltetném azt, ami már az elején sem megy.
2023. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Külön városban jártunk egyetemre, és minden 2. hétvégét tudtuk együtt tölteni. Gyerekesek is voltunk fejben, sok buta veszekedésünk volt.

De szerettük egymást mindig is, eszünkben sem volt szakítani, most pedig már sok éve együtt élünk, rendesen kiforrt a kapcsolat, nemsokára jön az esküvő is.

2023. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Az elején 3x pattintott le a csaj. Mára ő a feleségem.


A jó dolgokat nem adják könnyen.

2023. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
"nöcögősen"? Úgy inkább NEM.
2023. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akik azt írták hogy nekik összejött, ők miért vannak lepontozva mind?
2023. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!