Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik éltetek hosszab távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik éltetek hosszab távon egyedül és párban is, észrevettétek, hogy a környezet pozitívabban ítél meg, ha van párotok?

Figyelt kérdés
Azt látom a mai napig van egy olyan nézet, hogy, aki hosszútávon egyedül él, azzal biztos valami komoly probléma van. Rokonságban is azokat pletykálják leginkább, akik szinglik és sok idősebb még sajnálkozik is, hogy "jaj, szegény Pista, nincs neki barátnője, hát mi van vele". Ha meg van, akkor talpraesettebbnek látják, hogy azért így kell, akkor vannak a dolgok rendben. Aki hosszú ideig egyedül él és mindenki leírja, azt elkezdik jobb színben látni, ha lesz párja?

ápr. 12. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Igen, van ilyesmi. És abban is van különbség, hogy barátod/barátnőd van, vagy férjed/feleséged. Ha házas vagy, akkor komolyabb emberként tekintenek rád, leginkább úgy vettem észre.

28/N

ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Noren1989 ***** válasza:
46%
Nem vettem észre. Inkàbb irigy tekinteteket kaptam, a pàromat pedig jópàr ismerősöm ingyenélő pitsànak bélyegezte.
ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted engem érdekel idegen emberek véleménye? :DDD


Vagy az olyanokké akik igazából irigyek akkor is ha szingli, akkor is ha párkapcsolatban vagyok? :DDD

ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem vettem észre. Persze azt nem tudom, hogy a hátam mögött ki mit mond, de amikor hallom, hogy másokról beszélnek, inkább az igaz, hogy azt szánják, aki akar kapcsolatot, de kis szerencsétlen. (Vagy azt, aki szar házasságban van.)


Aki egyedül is elvan, látszik, hogy elégedett, azt nem beszélik ki.

ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb pont azt kaptam meg egy többgyerekes anyukától, hogy irigykedik, hogy én egyedül élek és nyugalom van itthon, mert ő néha inkább direkt túlórázik, ha mindenki más hazament, hogy addig is kicsit csendben lehessen.
ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok és tobb mint 2 evig szingli voltam, a barataim mindig felkaroltak, de azert a nagyon nagy tarsasagban, voltak akik nem álltak olyan kozel hozzam és mindig szántak mikor nem voltam ott hogy neki hogyhogy már végre nincs barátja, lehetne ha akarna,csak kitdja mi van vele, meg a sok hasonló ítelkezés. Visszahallottam.

Rokonok is egy ido utan rendszeresen mondogatták hogy kellene már valakit keresnem, mert kifutok az időből meg a sok hasonló szöveg. Én nevettem egy jót, poénosan vettem, de voltak napok mikor rosszul is érintett. Nem azért mert még nincs, hanem hogy mennyire rá akarnának görcsöltetni.

Volt olyan, hogy egy nő, aki csak az által ismert engem, hogy ismerte az apumat, de velem elotte sosem beszélt, egy esküvőn kerdezte meg mindenki elott hogy neked még mindíg nincs barátod? Gondolom többiektől kérdezgette hogy mióta lehetek egyedül, vagy fogalmam sincs, mert a családom ott sem volt. De hát ilyen már elég pofátlanság.

Azóta megtaláltam a másik felem, szerelemből.

29N

ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Amikor még 20 éves koromban se volt párom, akkor a rokonok már kezdtek pletykálni, hogy biztos leszbi vagyok. Aztán később lett egy komoly kapcsolatom (amely mai napig tart 16 éve) egy roma férfivel. Akkor meg azért voltam ciki, mert cigány a párom. Ők meg azóta sokan elváltak, rákosak lettek, stb istenverése szállt rájuk. 😂
ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem találkoztam ilyesmivel, soha egyik barátom nem említett hasonlót. Bár az is igaz, hogy megválogatom kit engedek közel, másnak a véleménye pedig nem érdekel.
ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt bekerültem egy többnyire egyedülállókból álló baráti társaságba. Azóta mindannyiunknak lett párja és csak annyi különbséget érzékelek, hogy azóta a párjainkkal együtt járunk össze.
ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Normális barátaim vannak, korlátolt pletykás hülye emberekkel alapból nem tartom a kapcsolatot, akkor se ha rokonok.
ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!