Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik évtizedben volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik évtizedben volt a legjobb a csajozás/pasizás?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 13:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%
#6 Apám generációjában a tipikus férfi fél napot alig bír ki alkohol nélkül, már aki nem végezte idő előtt a temetőben. Kösz, de nem kérünk ebből a férfimintából.
ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%

"Egy cooper teszt alatt 3200-3500 metereket futottam le, de gyanitom meg a mai nap is fel tudnam venni veled a versenyt"



Kerdes, hogy tudnal-e egyenes vonalban futni a deliriumtol....



39F incel

ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Lazy Lover ***** válasza:
90-es évek
ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
66%
Akinek 30 éve jól ment, az ne csodálkozzon, hogy most nem kell a "csajoknak". Nem az ő korosztálya. AKi meg most 2x, az meg nem tudhatja, csak valami ködös és téves elképzelése lehet.
ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
14. aki 30 eves az tudja.
ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Amikor még nem a közösségi médiában élte mindenki a nemlétező életét. Régen, még az offline időkben, a kétezres évek elején egy barátnőm telefonszámát egy srác úgy kérte el az utcán, hogy a buta telefonja nem volt nála, ezért egy lomtalanítás miatt kidobott szék lábát letörte, és a kulcsával véste bele a számot 😀 Nem volt annyi feszültségforrás, csapból is ömlő instap.csák, a pasik még tudtak udvarolni és nem volt alap hogy ketten sz.pják a szórakozóhely mosdójában. Már “öreg” vagyok, férjnél vagyok, de nagyon örülök hogy nem napjainkban kell pasiznom, ismerkednem.
ápr. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom ezzel, mert csak 2X pasiztam életemben rövid ideig. Előtte gyerek voltam, a 2 közt kapcsolatban, meg a 2. után is, azóta férjnél.
ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
11. Vajon miért sztereotípia az, hogy egy 40-50 éves ember ostoba alkesz? Akkor a mai fiatalok agyhalott drogosok, ráadásul mentálisan betegek. Így 1:1. Ja, azt elfelejtettem hozzátenni hogy a lányok 90%-a egy ribi, a fiúk 90%-a meg életképtelen. Így már elhiszem hogy a régebbi generációs emberek fogatlan alkoholisták.
ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18-19. század.
ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%
18. A 60%a tuti ribi.
ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!