Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozás - mainstream vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás - mainstream vs. underground nézet. Melyik a jó szerinted?

Figyelt kérdés

I.

MAINSTREAM

Végső soron mindig a nő dönt. A férfinak lényegében nincs beleszólása van abba, hogy lesz-e kapcsolat vagy sem


UNDERGROUND

Bár a nők döntése is számít, de az esetek egy részében a férfi forgatja a lapokat. Így meghódít olyan nőket is, akikkel eredetileg nem biztos, hogy összejött volna a dolog.


II.

MAINSTREAM

A Férfi sírjon, mutassa meg sérülékenységét, mert az vonzó.


UNDERGROUND

Bár a férfi dönthet úgy időnként, hogy megmutatja az érzékenyebb oldalát, azonban ez nem rendszeres. Nem használja pszichológusnak a csaját.


III.

MAINSTREAM

A randikon mindig a nő fizet, vagy legalábbis a férfi kifizeti a maga részét.


UNDERGROUND

Bár a férfi is fizethet, de időnként megengedi, hogy a nő állja a program összes költségét. Extrém esetben nem utasítja vissza azt sem, ha a nő pénzeli őt.


MAINSTREAM

A férfi és a nő között tökéletes egyenlőség van.


UNDERGROUND

Bár a férfi nem nyomja el a nőt, de a párkapcsolatot alapvetően ő vezeti.


V.

MAINSTREAM

A férfi a tenyerén hordozza a nőt


UNDERGROUND

A férfi igyekszik elérni, hogy a nő jól érezze magát, de nem teljesíti minden kérését, tud nemet is mondani.


febr. 14. 11:36
A kérdező szavazást indított:
Mainstream
Underground
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mi van??
febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Ugyan ezt akartam kérdezni én is. Értelmetlen az egész kérdés.
febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

van baj!!!


mondjuk vicces hogy az undergroundnál a férfi egyszerre az agyaúristen megtestesülése, aki mentorként terelgeti a nőt a kapcsolatban, - ugyanakkor viszont a nő pénzelje is őt🤣


ha komolyan gondoltad a kérdést az baromi ciki, ha viszont trollkodás volt, akkor kapsz egy négyes alát/hármas fölét, mert legalább nem a tipikus sablont hoztad👍

febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

I: nettó bullshit, egy kapcsolathoz mindig mindkét fél kell.


II: komolyan?!?


III: vagy a nő fizet mindent, vagy a nő pénzeli a pasit. Csodálatos kilátások!


IV: kimaradt a négyes. Nem tudtad, hogy írják?

Egyébként az underground verzió a válasz arra, hogy miért mindig a férfi a hibás, ha elbacódik a kapcsolat.


V: ez inkább a gyereknevelés rovatba illik, nem ide.


Összefoglalom: amíg nem tudsz felmutatni egy legalább 20 éves kapcsolatot, ami jól működik ennyi idő után is, addig ne akarj te itt okoskodni párkapcsolati kérdésekben.

febr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan szélsőséges, valami közteset tudok elképzelni. Magyarán azt modnod a férfi legyen mindenben tökéletes, mindig legyen a topon, te mit tudsz nyújtani?
febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

I.

Mind a kettő baromság, egy kapcsolat két emberen múlik.

II.

Egy férfi (de nőre is igaz) ne taktikázzon, mutassa a valós érzelmeit.

III.

Én nő vagyok, sosem vártam el, hogy fizessék a dolgaim. Első randin még szokás, oké, de utána már én jobban szeretem felesben állni. De az sem gond szerintem, ha néha a nő fizet, néha a férfi.

(IV. Elvitte a cica)

V.

Rettenetes torz képed van a párkapcsolatokról.

febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!