Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi leget ennek az oka?

Figyelt kérdés

Együtt élünk párommal 6éve, külön kasszán vagyunk.


Olyan lehetőségünk van hogy ingyen lakhatunk egy új lakásban.

Szüleim támogatásként nem engedik fizetni a költségeket és sokminden mást sem a mindennapokban. Így sok kiadasunk nincs.


Így én amennyit csak tudok félre teszem.

Nem érzem azt az össze tartozást vagy " kapcsot, köteléket", lehet ez a pénzügyek miatt ?


ápr. 19. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a pénz miatt van, hanem a fåsz tudja... bármi lehet.
ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Egészséges fiatal felnőtt a lakáson kívűl nem engedné, hogy a szülei fizessék a saját költségeiket-bármilyen jól is állnak a szülők. Nem hogy 6 évig? egy hónapig sem. Így ez nem csak rád nézve egy mutató, hanem arra is aki jelenleg a lakótársad-még ha "párodnak" hívod is. Mert, hogy férfinek nem férfi-max. testileg-az tuti.Használjátok egymást-de ez minden csak nem kapcsolat.
ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
2+ 2 kisgyerek kapcsolatot akar előadni, de fényévekre van tőle-kb. ez a szint.
ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
#2 Már megint rálógott a taknyod a billentyűzetre... mégis mi az, hogy egészséges fiatal felnőtt nem fogad el segítséget a szüleitől? Miért ne fogadhatna el? A család azért van, hogy támogassuk egymást oda-vissza. De ez még hagyján, de te nem tudsz semmit a kérdező helyzetéről, csak pár mondat alapján levontál egy komplett személyiségleírást... Ha esetleg személyesen is ismered a kérdezőt éste vagy a pszichológusa, akkor szíves elnézést kérek a fenti kijelentésemért!
ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Az ok, hogy kapcsolatban vagytok, de minek? Érzelmileg sekélyes, felszínes a kapcsolatotok, még mindig "én"-ben és nem "mi"-ben gondolkoztok, ezért vagytok teljesen külön kasszán. Nincs meg a kellő mélységű érzelmi kötelék. Ha 6 év után sem alakult ki, akkor már nem is fog...

Beragadtatok egy un. funkcionális kapcsolatba (megvannak a hétköznapi funkciók, ellátjátok a mindennapi életvitellel kapcsolatos teendőket, de érzelmek, szerelem az nincs).

ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva.

Azért van még mindig külön kassza, azért csak együttélés 6 éve, mert nincs meg az összetartozás. Csak vagytok egymás mellett de semmi több.

ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. 2X közösködtem, 2X pórul jártam. Jövőben meggondolom, hogy nincs több közös kassza.
ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A családban egymás segítése alap.

Illetve hiába akarom kifizetni nem mondja meg mennyibe került..

Ha esetleg együtt elmegyünk mondjuk strandra ott is ugyanez van

ápr. 19. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!