Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a kettő közül? (lent)

Figyelt kérdés

Adott két srác:


Az egyik 14 éves, de nagyon pasis, szal már rendszeresen borotválkozik, sokszor borostás az arca, korához képest magas, 185 centi, és elég férfiasak a vonásai, lazán kinéz 18 évesnek. Írtó jó teste van, kockás a hasa. Rengeteg csaj odavan érte, 10-ből 9 azt mondja rá, hogy álompasi. Suőkésbarna borzos haja, és nagy, mandulavágású barna szemei vannak.

Elég zárkózott, nehezen nyílik meg, de a haverjai körében, meg akik szimpik neki, jól elvan. Tényleg nagyon jófej, tökre el lehet vele hülyülni.(ha megnyílik):D

Barátnője még nem volt, mert most a tanulásra koncentrál, kitűnő tanuló.



A másik fiú 17 éves, ő is nagyoon jól néz ki, talán még jobban is mint az előző. Magas nagyon, 195 centi körül van, nincs úgy kigyúrva mint az előző, de neki is jó teste van. Olyan "focistás" barna haja van, kreol bőre, zöld szeme. Nagyoon szép mosolya van. Sármos.

Rengeteg csaja volt már, és a legtöbbje csak "arra" kellett neki. Eléggé perverz meg kanos XD.

Amúgy nagyon nyitott, közvetlen, sokmindenkivel kijön. El lehet baromkodni vele is. Az egója az egekben van, tisztában van vele, hogy nem egy rossz csávó. Néha elég bunkó. Nagyon jó dumája van.



ÉS most leírom én milyen vagyok:D

14 éves, magas (170cm),csajosan telt, elégg fejlettnek mondott vagyok.(tehát 85/C-s mell, szélesebb csípő. egész vékony derék..) Hosszú, barna haj, kék szem.

Eleinte zárkózott vagyok, de hamar megnyílok. Rengeteg barátom van, és (sajna) elég nagy a szám. Kitűnő tanuló vagyok. Eddig egy barátom volt, mert nem jövök össze fűvel-fával, csak azzal aki tényleg nagyon bejön.

Elég jól kijövök(barátilag, természetesen) a fiúkkal, a legjobb barátaim is mind srácok. Amúgy nem vagyok fiús csaj, de mégis nagyon jól elvagyok velük :).



Szerintetek, hozzám a két pasi közül melyik illene?

És, ti melyiket választanátok?

(így a leírtak alapján?)


2010. okt. 27. 18:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Szőkésbarna*

bocsi :D

2010. okt. 27. 18:53
 2/13 anonim ***** válasza:
lol!
2010. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen?
2010. okt. 27. 18:55
 4/13 anonim ***** válasza:
1.
2010. okt. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

18:57.

igen, szerintem is :)

most vagyok a 24. hónapban. :$

-.-"

2010. okt. 27. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

BHHAAAHHHAAAHAAAAZZZZ!!! :D


Néhányszor elnevettem magam.


"Az egyik 14 éves, de nagyon pasis"


Ennél majdnem leestem a székről.

2010. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
XD XD XD Képet küldsz a pasikról, na meg magadról?
2010. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy jól szórakozol!:)

De most mit csináljak, ha az. Annyira férfiaaas :D

el sem hittem hogy 14, simán azt gondoltam először, hogy 18.

2010. okt. 27. 19:07
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem küldök. így a leírtak alapján kérdeztem.


DE ha nem tudtok normális válaszokat adni, akkor be lehetne fogni. Köszönöm :)

2010. okt. 27. 19:09
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi, jelentettelek :)
2010. okt. 27. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!