Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti melyiket választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti melyiket választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Azt a lányt aki:bunkó,jó alakja van,barna szép szemei vannak,kicsit k*rvás,és sorra töri össze a fiúk szívét,vagy azt a lányt aki kicsit tegyük fel combra erősebb,szép arca van,elbűvölő kék szemei,bájos,és hűséges.

??

Muszáj választani :D


2010. márc. 25. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

fogadjuk hogy a 2. vagy te?


amugy teged valasztanalak:D

2010. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen a 2. vagyok:) :D
2010. márc. 25. 23:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi helyzetbe voltam........a szebbiket választottam de még mindig nemtudom hogy jól döntöttem e.........nem érzem úgy hogy szeretene
2010. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azt választanám amelyikre feláll a farkam.

Mert ha az feláll, az ész megáll...

2010. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Két csoportra lehet osztani a pasikat.Akik a farkuk után mennek és akik nem.Én az utóbbi csoportba tartozom úgyhogy biztos hogy a hűséget választom a bunkóság helyett.:)
2010. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Találkoztam már olyan kívülről szép lánnyal, aki olyan bunkó volt,hogy amikor megszólalt teljesen kiábrándultam belőle.

Hiába a cukormáz, ha belül romlott.

Szóval TE.

2010. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves 23:08-s!

Te szex közben is az eszedre hallgatsz, vagy neked mindegy kivel fekszel le, csak "rendes legyen meg hűséges"?

2010. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Csakis a másodikat.

Az első megfektetném és mielőtt összetöri a szívem kivágom.

Csak egy jó luk nem egyéb, de a második már inkább lehet igazi társ.

2010. márc. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de számomra egyértelmű, hogy a másodikat választanám, ha fiú lennék.
2010. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem volt egy hasonlo valasztasban reszem es a masodikat valasztottam. egyaltalan nem bantam meg 17f
2010. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!