Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis van valami?

Figyelt kérdés

Barátság extrák féle kapcsolatban voltam egy barátommal(kicsit azért többnek tűnt nekem) de mint utolag kiderült nem. Ez csak ennyi volt.

Télen elutaztunk külföldre ami után én elkezdtem hobby szinten festeni. Mondta a srac hogy fessek le valamit a kiruccanásunkból. Lefesrettem egy szép emléket amit pár napja kért hogy fotózzak le neki és kirakta a telefonjára háttérképnek.

Nem értem ha semmi nincs köztünk akkor minek tesz ki egy közös emléket amin rajta vagyunk mi. (Annyira jól szerintem nem festek hogy maga a kép legyen annyira jó )


ápr. 22. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csakis ő tudhatja, mi tippelgethetünk, hogy de mégis szeret, vagy tényleg csak a kép szép, vagy nem talál mást, kéne az ingyenpunci, stb...

Beszélj vele, finoman próbáld megtudni az igazságot.

ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az a kérdés, amire felesleges itt tippelgetni is, az adott illetőt kellene megkérdezni. Ha meg nem reagál/kitérő választ ad, akkor legalább el tudod felejteni.


Amúgy is, akart volna valami komolyat tőled, akkor már együtt lenne veled. D*gni jó vagy neki, többre nem!

ápr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot nem akar, mert az elkotelezodessel es felelossegvallalassal jar. Ezert erdemes a legelejen tisztazni ki mit szeretne, ez igy mar bukta.
ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!