Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek milyen jelek egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek milyen jelek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kozel 1eve vagyunk egyutt, az utobbi par honapban atvette az iranyitast.

Eddig sem volt elnyomva de ha mondtam neki szivem te menj le a boltba akkor lement, en meg elmosogattam szoval mukodott, megegyeztunk mindig.

Most meg pl multheten kerdezi szamot cserelhet-e? Mondom igen de minek, csak ugy, mondom csak ugy ne csinald, erre masnap cserelt, kerdeztem miert erre a valasz csak mert az en eletem.

Mondom okee..

Anyam atjott, mert erre jart, bekoszont paromnak valami nem tetszett es tali utan letiltotta facen?!?!?.

Kerdeztem ez mi, azt mondja en facebookom, en dontok.

Szoval ez az en dontok, en eletem, enyem ez meg az, na ez megy 2honapja kb.

Nem minden nap de gyakran..

Mit tegyek? Probaltam beszelni vele, hogy mi a baj, mondtam mas lettel kicsim.

Erre a valasza az, hogy nem dehogy es hozzam buj.

Vettem neki husvetra ajandekot.

Valasz dejo de tuti direkt cikibe akartal hozzni mert tolem nem kapsz semmit..

Pedig egy eve kepes lapot kaptam tole..

Felek, hogy elveszitem ot.


26F (kinezetem mint egy 24evesnek)

22N



#jol elunk #van penz #van minden #de megis van valami baj.
2020. ápr. 17. 11:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Lapát. Idegbeteg.
2020. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Ellentmond az evolúció törvényének, visszafelé fejlődik. Egy dedós. :D Majd kicsit még érsz, ő még nyomibb lesz, és kidobod, és találsz egy normális hapekot :D
2020. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
2es inkább nőt, mivel ő a pasi...
2020. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Jah, hogy te vagy a srác. Akkor értsd jól, találsz majd egy normális csajszit :D
2020. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 amaboy01 ***** válasza:
79%
Te meg 26 éves vagy elvileg, na ez még komolyabb.
2020. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
nem látom a problémát. Ismétlem sokadszor: mindenkinek nehéz napjai vannak, tessék kicsit jobban elviselni a másikat, mint általában. Kitartás!
2020. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a számcserének nyomós oka van, csak ezt nem közli veled. Ezt fogja csinálni (titkolózni), amíg vele vagy.

Ffi.

2020. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%
Alapból nem értem, miért kérne engedélyt tőled arra, hogy pl. számot cseréljen vagy letiltsa anyádat facebookról. Ezek pont olyan dolgok, amikbe alapból nem volt jogod beleszólni, de ha ezekben szabályozgattad korábban, akkor nem csodálom, hogy elege lett és most így viselkedik.
2020. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Este mondtam neki, hogy egy ideje azaz kb 2 HONAPJA VAN van ez heti 1-2nap amikor o az ur es amit maskor siman megcsinal magatol pl kinyitni az ablakot ha mar O dohanyzik, rajon ez es nyissam ki en, nem ugrok egybol es ENNYI SEM MEGY? Ez szerintem ertelmetlen kotekedes..

Na mondtam neki este es siro gorcsot kapott, hogy mennyire szeret es ne jagyjam el soha.

Ugy erzem valami baj van de nem mondja el..

2020. ápr. 17. 12:18
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

Igaza van. Elege lett abbol hogy àllandóan baszatod, uralkodni akarsz rajta. Idő kérdése és le fognlèpni.

Neked még érni kell egy tartós kapcsolathoz.

Aki lènyegesnek tartja hogy 26 evesen 24 nek néz ki az csak 15 éves.

2020. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!