Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvelem az orvosom, miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvelem az orvosom, miert almodok vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez egy olyan dolog ami szerintem rengeteg embert erint, hogy szerelmes lesz vagy szeretne ha kedvelne őt az orvosa.


Van egy orvos akit mar evek ota ismerek. Meg a karrierje kezdeten ismertem meg. Nagyon kedves ferfi, csak par évvel idosebb tolem. Kozvetlen, akarmikor megyek hozza mindig erdeklodik mi van velem es magarol is nagyon kozvetlenul beszel, hol jart, min dolgozik eppen, bar a baratnojet kinosan nem emliti egyszer sem, pedig tudom, hogy van neki.


Nehez nem áhítattal tekinteni ra, mert konkretan egy zseni, konyveket ir es előadásokat tart kulonbozo orszagokban, folyamatosan kepzi magat, nagyon hires a szakmaban es emellett mégiscsak emberi, lelkiismeretes.


Mindig ereztem, hogy kulonleges, de eltem az eletem, voltak kapcsolataim is es most is van.. a lenyeg nem lattam vagy 5 honapja erre megis azzal álmodtam nem eloszor, hogy szerelmes belem, csokol, velem akar lenni. Almomban racsodalkozom a dologra, mert neki is van baratnoje raadasul egy gyonyoru no.. emiatt sem gondolom, hogy barmi eselyem lenne nala. Bar ezaz orvos mar dicserte a kulsom.. nem ertem miert almodok ezzel a ferfival idorol-idore??? Ez normlis? A baratomnak is meseltem mar errol az orvosrol es magatol mondta, hogy barcsak o ra tekintenek olyan ahitattal, csodalattal mint erre az orvosra. De en mindig azt hittem csak azert beszelekigy, mert csodalom a szakmai sikereit..


ápr. 22. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

" baratomnak is meseltem mar errol az orvosrol es magatol mondta, hogy barcsak o ra tekintenek olyan ahitattal, csodalattal mint erre az orvosra."


A párod meguntad, nem szereted mint érzi, hiányzik neked az az érzés és összekevered a dolgokat:



"De en mindig azt hittem csak azert beszelekigy, mert csodalom a szakmai sikereit.."


Mivel hiányzik a dolog az orvos által vezeted le mert rajongsz érte a sikerei miatt.

ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!